Seth Rollins'in Hedefi Kemerine Prestij Kazandırmak

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Complex'e verdiği son röportajda Rollins, Roman Reigns hakkında konuştu. Aşağıda röportajdan bazı önemli noktalara göz atabilirsiniz:

"Roman eskiden iki şampiyonluğu bir şekilde devralmıştı ve kadronun geri kalanı için bu çok zordu. Bir cam tavan vardı ve işin güzel tarafı o cam tavanı zorlayan o kadar çok adamımız vardı ki hepimiz aynı anda patladık ve ikinci bir unvana ihtiyaç vardı. Triple H gibi, Bret Hart gibi, Shawn Michaels gibi, Ric Flair gibi adamları izleyerek büyüdüm... unvanı her farklı şehre, her farklı bölgeye götürdüler (Ric Flair) ve onu savundular. Unvan bu şekilde prestij kazandı. Benim de onların izinden gitmem gerekiyor."

"Roman'ın yaptıklarını yapmak istemiyorum. Roman olmaya çalışmıyorum, nasıl olacağımı bildiğim tek şey olmaya çalışıyorum - ve o da Seth 'Freakin' Rollins."

Kaynak

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Bu deli şirket senden sonra kemeri Balor veya Priest'in eline verirse, yaratacağın bütün prestij 1 dakikada yok olur. Bobby Lashley, AJ Styles, McIntyre gibi adamların olması gereken potada olanlara bak. Saydığım üç isimden biri Kross ile korkunç bir feudda, diğeri en son SP ile el ense takılıyor ve sonuncusu IC kovalıyor. 0 cazibesi kalmış Balor ve neden ya diyeceğimiz Priest ise bu kemerin peşinde

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bu deli şirket senden sonra kemeri Balor veya Priest'in eline verirse, yaratacağın bütün prestij 1 dakikada yok olur. Bobby Lashley, AJ Styles, McIntyre gibi adamların olması gereken potada olanlara bak. Saydığım üç isimden biri Kross ile korkunç bir feudda, diğeri en son SP ile el ense takılıyor ve sonuncusu IC kovalıyor. 0 cazibesi kalmış Balor ve neden ya diyeceğimiz Priest ise bu kemerin peşinde
Maalesef neresinden tutsan elinde kalan bir feud, bir stableın hiç mi çekiciliği ya da işlenişi olmaz? Ripley hariç herkes rastgele ünvanlara oynuyor. Hadi takım neyse de işlenişi desen kimseyi temiz yenemiyor, rastgele maçlara çıkıyor. Ana kemer feudu ise feudun başından beri Balor'ın Seth'e Coup de Grace yapması ve Seth'in karnının acıması.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Maalesef neresinden tutsan elinde kalan bir feud, bir stableın hiç mi çekiciliği ya da işlenişi olmaz? Ripley hariç herkes rastgele ünvanlara oynuyor. Hadi takım neyse de işlenişi desen kimseyi temiz yenemiyor, rastgele maçlara çıkıyor. Ana kemer feudu ise feudun başından beri Balor'ın Seth'e Coup de Grace yapması ve Seth'in karnının acıması.
Bu stable en başından Edge ile devam edecekti. Cody sakatlanınca Edge'i ani bir kararla face yapıp Balor'u attılar içeri. Edge'in olduğu iş kötü olamaz. Edge olmayınca tertemiz dövdükleri Balor'u lider yaparak garabet bir oluşumun temellerini attılar. Bunlar hep Cody sakatlandığı için..

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Kıymetli takipçim Ahmet Çakar'ın da dediği gibi her ülkede "1" derbi olur. Büyük şirketin de 1 şampiyonu olur kardeşim. Tasarımı güzel diye yine bir taraflarından kemer uydurdular. Adı bile hiçbir anlam ifade etmiyor anasını satayım. Big Goldberg'i geri getirseler daha iyiydi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: