Triple H ve Seth Rollins'ten Kelime Oyunu

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
442
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Triple H: Birçoğunuz muhtemelen övünmek için burada olduğumu düşünüyorsunuz, değil mi? Yüzünüze vurmak için, ben demiştim demek için, kazandım demek için değil. Çünkü ben öyle bir adam değilim. Üstelik bunu zaten hepiniz biliyorsunuz. Burada bulunduğumu bilmiyorum. Sorularınıza yanıt almanıza yardımcı olmak için buradayım çünkü hepinizin soruları olduğunu biliyorum. Seth Rollins hakkında çok sorunuz var. Seth Rollins için neden bu kadar çok soru olduğunu bilmek ister misiniz? WWE tarihindeki en baskın grup olan The Shield'dan sorumlu olan adam. Seth Rollins. Buraya gelen ve yoluna çıkan her şeye hükmeden gruptan sorumlu adam. The Shield, devleri ezdi. efsaneleri ezdi, şampiyonları ezdi. Evolution'ı bile yenen grup The Shield'ın sorumlusu Seth Rollins'e sorularınız var. Seth Rollins'in neden tüm bunlardan uzaklaştığını bilmek ister misin? Seth, bence onlara bir cevap borçlusun. Nedenini bilmek istiyorlar Seth, Neden? Neden yaptın? Pazartesi gecesi ne yaptın?

Seth Rollins: Yani herkes bir açıklama istiyor. Pazartesi gecesi kardeşlerime yaptığım şeyi neden yaptığımı bilmek ister misin? Pazartesi günü yaptığım şeyi neden yaptığımı bilen tek kişi, bilmesi gereken ve borçlu olduğum tek kişi, Benim!​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: