RPG İkinci Adım

Mamy D Way

🍓
Konular
30
Beğeni sayısı
383
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Zayıf veya güçlü doğmayı seçemezsin, kimse senin doğuştan sahip oldukların ile ilgilenmek istemez. Önemli olan yaptığın eserdir. Manzarayı yorumlamayı bilmiyor isen, dünyanın en güzel çerçevesi bile anlamsız kalır.

maxresdefault.jpg

"Sevdiklerinle vakit geçirdiğiniz zaman yaşadığınız yorgunluğun olumlu bir getirisi olduğunu hissediyorsunuz. Mutlulukları paylaşıp sevdiğiniz insanların gözlerimize bakıp, sizlere rahatlıkla hayattaki şikayetlerini anlattıktan sonra onu anlamaya çalışırken kahvenizden bir yudum almak bir çok insana göre sıkıcı gelebilir. Bu bir olgunluk süreci değil, bunun değerinin farkına yirmi yıl önce de varabilirdim. Ancak hayat; benim manevi şeyleri daha geç değerlendirmemin daha uygun olduğunu düşündü. Ben basit bir insanım, piercing ve küpelerimden dolayı insanlar yanılgıya uğrayabilir ancak tarz bir yaşam stili değildir aslında, tarz; olmak istediğin kişidir. Güreş için de bunu kullanabiliriz, çocukken annemi kaybettikten sonra beni hayata bağlayan şey güreşti. Ultimate Warrior olmak isteyen çocuklardan sadece bir tanesiydim ve hiçbirimiz bundan şikayetçi değildik. Ama günümüzde ne için güreştiğini veya ne için güreşi takip ettiğini unutan insanları görmek beni epey üzüyor."

Mavi tonlardan devam eder.

"İnsanlar farklı olduğunu ifade etmek için yırtınmaya devam edebilir, ben sadece güreş ile ilgileniyorum. Ve sıradan bir insan gibi gözükmekten de şikayet etmiyorum. Günün sonunda eğer kaybetmiş olsam bile önce kendimi eleştireceğimi biliyorum. Karanlık veya enteresan bir geçmişin arkasına sığınmıyorum, asla öyle bir geçmişim olmadı ve olmasını isteyecek kadar hasta bir birey değilim. Uyuşturucu kullandım çünkü tadı güzeldi ve gençlik hevesi ile eğlendiğimi düşündüm, benim için çok önemli insanları ve hatta köpeğimi bile kaybettim. Evet tıpkı sizler gibi. Ben, bizi izleyen insanlardan farksızım. Benim gibi bağımlılık problemleri yaşamış olan bir çok dostunuz vardır elbette, beni diğerlerinden farklı yapan hiçbir faktör yok. Biraz daha ünlü olduğum için kimseden üstün veya kimseden daha fazla acı çekmedim. "

Bahaneler, sonuçları veya sana olan bakışları değiştirmez. Sadece seni daha da tembel yapar.

DmMTMXuXgAElCdu.jpg:large

"Ben bir bayrağı devraldım, çocukken beni hayata bağlayan güreşi aynı şekilde sürdürüp hayatta hevesi olmayan çocuklar için bu hevesi sürdürmem gerek. Korkutucu, rahatsız bir birey olarak kendimi yansıtmak bana bir şey kazandırmayacak. İşin sonunda ikimiz de güreşiyoruz. Görünmek istediğiniz kişi yüzünden bir ölümlü olduğunuzu unutup kaybetmenin veya şovlarda yeterince vakit alamamanın anormal bir şey olduğunu sanıyorsunuz. Kaybetmeyi unutmayın beyler, tecrübelerin ve enformasyonların bile artık maddi imkan ile alınabildiği bir nesilde mağlubiyeti hâlâ satın alamıyorsunuz. Kasıntı olmaya gerek yok ve normal olmak göründüğü kadar saçma bir durum da değil. İnsanların kendini özel hissetmek için hikayeler uydurduğu bir ortamda basit rutinleri olan sıradan bir insan olmayı tercih ediyorum."

"Karşındaki insana en savunmasız anında saldırmak seni gecenin sonunda kahraman veya güçlü yapmaz. Bu işe eğer; neyi daha iyi yapmalıydım sorusu ile başlayamıyor isen hiçbir sonuca varamazsın. Güreşin temelleri ve güreşi güreş yapan olguların unutulmaması gerek. Hepimizi ortak noktada tutan güreşin manevî değerlerini sık sık hatırlamanızı öneririm."

"Bir adım daha ileri gitmek istiyor isen fiziksel olarak kendini yıpratmalısın. Hiçbir başarı sana sunulmak zorunda değil. Ama eğer ister isen her başarıya ulaşmak için fedakarlıklar yapabilirsin."

jeff-hardy-wwe.gif

Jeff Hardy Yüz boyasını bitirdiği zaman gözlerini kapatır. Yüz maskesinin bir balığı anımsattığı söylenebilirdi.

Çizdiğimiz görseller istenildiği gibi yorumlanabilir, önemli olan en güzel eseri çizmek değildir. Önemli olan anlatmak istediğin şeyi yansıtabilmektir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: