"MJF & Adam Cole En İyi ve En Eğlenceli Tag Team

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,495
PG Nakit
390
Freddie Prinze Jr'a göre bugün hiçbir tag-team AEW Dünya Şampiyonu MJF & Adam Cole'un kimyası ya da yeteneğiyle boy ölçüşemez. MJF ve Cole izleyicilerin beğenisini kazandı ve Prinze de "Wrestling with Freddie" podcast'inde bu eşleşmeyi övdü. Dedi ki,

"MJF'in fikirlerini beğenin ya da beğenmeyin, o attığını tutturuyor, napsa tutuyor. Bu takımın eninde sonunda ihanetle sonuçlanacağını biliyorsunuz. Öyle olmak zorunda - çünkü Adam Cole kemeri istiyor ve MJF kemere 80'lerdeki kız arkadaşı gibi davranıyor. İyi bir takım olmayı nasıl başarıyorlar bilmiyorum. Birlikte sadece dört maç yaptılar ve güreşteki en iyi ve en eğlenceli tag team oldular - Çin restoranında yaptıkları aptalca şeyler bile. Onların bu işini çok seviyorum!"

Kaynak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,405
Beğeni sayısı
3,717
PG Nakit
3,035
1 1
Bu ikilinin dinamiği gerçekten inanılmaz iyi geldi bana da, geçen haftaki segment+maçlarından da aşırı keyif almıştım. MJF yerine Cole ihanet eden taraf olmalı ama, üstte de dendiği gibi MJF top face olarak da rüştünü ispatlama yolunda şu an ve bunu daha tam gaz devam ettirmeli.

Click here to login using your socials account