Fenerbahçe Rade Krunic İçin Devrede

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,843
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ndombele ve Toko Ekambi sonrası adı geçenlerden en istediğim adam. Geçen sene ligin son aylarında ve ŞL’de akıyordu baba.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,305
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Ndombele ve Toko Ekambi sonrası adı geçenlerden en istediğim adam. Geçen sene ligin son aylarında ve ŞL’de akıyordu baba.
Krunic sistem çalıştığında faydalı olan bir oyuncu. O sebeple takımın diğer çarkları döndüğünde (özellikle merkez - kanat bağlantısı) gayet iyi olabiliyor. Ekstrası olan bir oyuncu mu, bence değil. İş yapar mı, bu sistemde çok büyük ihtimalle yapar.

Ndombele konusunda senin kadar olumlu değilim aga maalesef. Hem devamlılığı hem de saha içindeki konsantrasyonu hep soru işareti. Geçen sene onun top taşıma tehdidini çok verimli kullandı Spaletti. Kısa sürelerde iyi işler yaptı, zaman zaman maçın kilidini de açtı. Ama Ekambi konusunda yüzde yüz katılıyorum. Lige uygun, fizikli ve iş yapması kesine yakın bir topçu. Harika olur sizin adınıza.

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,843
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Krunic sistem çalıştığında faydalı olan bir oyuncu. O sebeple takımın diğer çarkları döndüğünde (özellikle merkez - kanat bağlantısı) gayet iyi olabiliyor. Ekstrası olan bir oyuncu mu, bence değil. İş yapar mı, bu sistemde çok büyük ihtimalle yapar.

Ndombele konusunda senin kadar olumlu değilim aga maalesef. Hem devamlılığı hem de saha içindeki konsantrasyonu hep soru işareti. Geçen sene onun top taşıma tehdidini çok verimli kullandı Spaletti. Kısa sürelerde iyi işler yaptı, zaman zaman maçın kilidini de açtı. Ama Ekambi konusunda yüzde yüz katılıyorum. Lige uygun, fizikli ve iş yapması kesine yakın bir topçu. Harika olur sizin adınıza.
Ndombele saydığın sorunları olmasa 100-150 milyonların havada uçuşacağı topçu ama şöyle de bir sıkıntı var Ndombele Spurs'e geldiğinden beri herhangi bir sene düzenli forma şansı bulamadı. Ki ben Tottenham taraftarı da olarak çok yakındığımı hatırlıyorum neden bu adam oynamıyor diye. Fenerbahçe'nin tıkalı maçlarda oyunu kanatlara yığıp içeri şişirme huyu var ve Ndombele merkezden yapacağı kilit paslarla ve topla çıkışlarıyla aradığımız adam olabilir bu konuda. Krunic muhtemelen Bennacer'in sakatlık ve Tonali ayrılığından sonra gelmez de geçen sezonun son dönemlerinde oynadığı futbolu beğenmiştim bayağı oradan bir sempati oluştu kendisine.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,305
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
şöyle de bir sıkıntı var Ndombele Spurs'e geldiğinden beri herhangi bir sene düzenli forma şansı bulamadı
Bunun takımdan ziyade oyuncudan kaynaklı olduğu bariz bence bir tık. Lyon'da keza kilit açmak yerine daha çok gereksiz zorlamasıyla, top kaybıyla, oyuna yapamadığı etkiyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Geçen sene de onun en uygun kullanımının kısıtlı süreler olduğuna kanaat getirdi Spaletti ve bu şekilde faydalandı. Çok katılmıyorum o sebeple buna.

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,843
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Bunun takımdan ziyade oyuncudan kaynaklı olduğu bariz bence bir tık. Lyon'da keza kilit açmak yerine daha çok gereksiz zorlamasıyla, top kaybıyla, oyuna yapamadığı etkiyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Geçen sene de onun en uygun kullanımının kısıtlı süreler olduğuna kanaat getirdi Spaletti ve bu şekilde faydalandı. Çok katılmıyorum o sebeple buna.
Spurs'de 11 oynadığı maçlarda da gayet beğeniyordum ben Ndombele'yi ve bu saydığım özelliklerin hepsini yerine getiriyordu gayet. Acayip oynadığı City maçları falan var. Lyon dönemini izlemediğim için pek hakim değilim tabi yorumlara da Fenerbahçe'nin aradığı orta saha konusunda çok okeyim ben kendisine. Biraz da sevdiğimden olabilir tabi bu.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,305
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Spurs'de 11 oynadığı maçlarda da gayet beğeniyordum ben Ndombele'yi ve bu saydığım özelliklerin hepsini yerine getiriyordu gayet
Belli bir dönemi var dediğin gibi yarım sezon kadar çok üst düzeydi ben de hatırlıyorum. Ama sonrasındq bu sorunlar sürekli karşımıza çıktı onu izlerken. Gerek 11'de gerek forma savaşını kaybettiği dönemde. Az çok hakimim kariyerine, hep o seviyede kalsın isterdim ki artık öyle bir şeyin çok mümkün olduğunu düşünmüyorum.

Akashi

the front man
Konular
638
Beğeni sayısı
1,843
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Belli bir dönemi var dediğin gibi yarım sezon kadar çok üst düzeydi ben de hatırlıyorum. Ama sonrasındq bu sorunlar sürekli karşımıza çıktı onu izlerken. Gerek 11'de gerek forma savaşını kaybettiği dönemde. Az çok hakimim kariyerine, hep o seviyede kalsın isterdim ki artık öyle bir şeyin çok mümkün olduğunu düşünmüyorum.
Şu dönemde isimli hazır topçu almak cidden zor ya ismi varsa zaten. Düzenli oynamasını isteyecek kadar da seviyorum Ndombele'yi ve Appiah'tan beri de bu kasa bir orta saha açlığı var takımda neredeyse. Bir de böyle deneyelim ya...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: