Sizce En Kaliteli Hareket Setine Sahip Güreşçi?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
images

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
8
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
AJ yaşlandıkça daralttı ring içini ilk WWE'e geldiği dönem olsa onu derdim ama şu an Ospreay derim. Hem kavramalı hem saldırı tipi hem de uçan kaçan stilleri kullanabilmesi cidden çok büyük çeşitlilik katıyor. AJ aksine Ospreay'i eskiden olsa demezdim eskiden sadece fazladan takla atan bir isimdi asıl tadı siklet atladıktan sonra ortaya çıktı.

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bir hareket setini iyi yapan sey benim gorusume gore cesitlilik ya da hareketlerin zorlugu degil. Ozgunluk ve gurescinin ortaya koydugu mac sablonuna uygunluk onemli bence burda. Kofi Kingston'in hareket seti mesela. Oyle aman aman fazla hareket yok, ancak hepsinin Kofi maclarinda bir yeri ve agirligi var. Kofi'nin guresci kimligini de harika bir sekilde tamamliyorlar. Akilda kalicilik da onemli. Iki uc Kofi Kingston maci izle, hareket setinin temelini kavrarsin.

Kofi disinda Randy Orton bence zirvelerden bu konuda. Prime AJ Styles hakeza oyle. Shawn Michaels'in hareket setini cok begeniyorum. Kenny Omega'nin liste saglamdi, uzun suredir izlemedigim icin su anki durumu nedir bilemiyorum. Gunther iyi hareket setinde basitligin neden onemli oldugunu en net gosterenlerden. Owens'in bir ara cok iyiydi, su aralar biraz guduk kaldi gibi. Zayn'in hala cok iyi. Old School Chris Jericho guzel. Favorimi en sona sakladim: Undertaker. Daha iyi bir hareket seti oldugunu dusunmuyorum, reisinki en tepede.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: