Cody Rhodes WWE'nin Ona Olan Yaklaşımından Çok Memnun

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
"Instinct Culture "dan Denise Salcedo'ya konuşan Cody Rhodes, yakında yayınlanacak Peacock'taki Cody Rhodes belgeselinde All In'in öne çıkması için çok uğraştığını açıkladı. Dedi ki,

"Gerçekten yapımdan çok az talebim vardı. Çok az şey talep ettim. "Ah, sen bir yapımcısın, istediğin neyse onu yaparlar" diye düşünseniz de yeterince TV işi yaptım. Bir bakmışsınız ki yapım söyleyeceklerinizle ilgilenmiyor. Onlar kendi şovlarını yapacaklar ve bu onların işi. Bu yüzden artık yapımcılardan beklentilerim çok düşük."

"Ben 'Hey, belgeselde görmek istediğim iki şey var' dedim. Gerçekten çok küçük isteklerdi. Lisedeyken ya da daha gençken güreştiğim herhangi bir görüntü bulup bulamadıklarını görmek istedim. Buldular. All In'in gösterilmesi konusunda kararlıydım. All In'e yer vermezseniz hikayeyi anlatamazsınız ve All In benim değil, başkasının. Bu sıkıntılı bir şey ama bir o kadar da güzel bir şey. Bu yüzden bu şovun bu belgeselde bulunması beni çok mutlu etti ve WWE'nin buna izin vermesi, geri döndüğümden beri WWE'nin bana nasıl davrandığını gösteriyor. Şarkımda 'Güreşte birden fazla kraliyet ailesi var' diyor. Spor eğlencesinde birden fazla kraliyet ailesi vardır demiyor. Bana karşı bir değişiklik yapılmadı. Kevin Dunn ve Vince (McMahon) ve Bruce (Prichard) ve Stephanie (McMahon) ve Hunter [Triple H] sadece beni daha büyük yapmaya çalıştılar ve bunu yaptıkları için onlara çok teşekkür ediyorum çünkü bu süreçte beni değiştirmediler."

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: