RPG Sami Zayn, Seyirciyi Rehin Alıyor

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
993
PG Nakit
325

Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh

LET'S GO!

Baslksz-1.jpg

Sami Zayn girişte görünüyor! Seyirciler coşkulu fakat bu coşkuyu Sami Zayn'de göremiyoruz. Etrafı bir süre süzdükten sonra mimiksiz şekilde ilerliyor. Arkaya doğru bakıyor bir anda, daha sonra önüne dönüp kafasını tutmaya başlıyor.

Baslksz-2.jpg

Yürüyüşünü hızlandırıyor ve ringe giriyor. "Müziği bir an önce kesin!" tarzında bir hareket yapıyor. Şarkı hemen kesilmiyor, bir süre bundan rahatsızlık duyuyor olacak ki iplere doğru yaslanıyor ve kafasını öne eğiyor. Şarkı kesilince saçlarını arkaya atıp konuşmaya başlıyor.

16.jpg

Sami Zayn:
İyi değilim. Gerçekten hiç iyi değilim. Ve beni böyle görmenizi de istemiyordum. Fakat olan olmuştur ve sizin bazen gerekeni yapmanız gerekir. Yanlış anlamadınız, artık buradayım. [cheer] Teşekkür ederim. Aslına bakarsanız, burada olmamda sizin bir pay sahibi olduğunuzu düşünmüyorum. Bunu kabalık olarak algılamayın fakat burada gerçekleri konuşacaksak biraz canınızı yakmam gerekir.

Sami Zayn: Ben bir süredir yalnızım. Daha doğrusu, çok uzun süredir. Öyle ki kedim hariç aynı nefesi soluduğum hiçbir varlık yok. O yüzden belki de Erick Rowan benden çok daha şanslıdır. Örümceğinin fiziksel koşullardan ötürü pek gösteremese de onu sevdiğine eminim. Ben? Ben çok zorluklar yaşadım. Çektiğim derdi gamı çarkın katırı çekmez. Bu yüzden eğer akıl sağlığımı sorguladığınız bir an olursa, bunları göz önünde bulundurmanızı isterim. Buraya gelmemin sebebi, biraz olsun kafamı dağıtmak ve bir şeylerle meşgul olmak. İçimdeki doyumsuz hayvan uyandı. İd artık benimle ve ne Ego ne de Super-Ego onu dizginleyemiyor.

Sami Zayn: Açım. Kavgaya, dövüşe, kaosa, cinselliğe. Ve en çok da sevgiye. Uzun süredir bu duyguların hiçbiri nacizane bedenimde vuku bulmuyor ve bunun ne denli zor olduğunu bilemezsiniz. İmrendiğiniz her şeyin sürekli gözünüzün önünde sokulması durumunun içinde kalmak her zaman yaşadığım şey.

Sami Zayn: Bu yüzden kendimi bu süre zarfında dışarıdan çok kısıtladım. Çünkü mutlu tek bir insan bile görmeye tahammülüm yokken benim mutlu insanlar hariç gördüğüm hiçbir şey yok. Ben, bencil bir insan değilim. Ya da başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan biri. Ama neden bu kadar iyi bir hayatınız var ki? Her şeyiniz nasıl yolunda gidiyor? Sizi bu hayatta bir an olsun mutsuz eden, gece olduğunda duvarlarla konuşturan hiçbir şey olmuyor mu? Duvarları hor görmeyin. Sadece onlar olur... Ve sizler konuşursunuz. Çünkü kediniz bile sizi çekemez ve yanınızdan uzaklaşıp sadece mama kabını doldurmanız için kuyruğunu sallar. Bunlar olur. Ve sizin elinizden inanın hiçbir şey gelmez.

Sami Zayn: Çünkü olan olmuştur ve terk edilmişsinizdir. Bakın, eğer özür dilemeyi bilmeyen bir adamsanız ve üstüne üstlük her şeyi yıkıp geçiyorsanız etrafınızda kimse kalmaz. Bana tam olarak bu oldu. Sevdiğim her şey beni terk etti. Fakat buna şaşmamalı. Hayat böyledir. Bir zaman alem-i ikbal'de sultan olurken, bir bakarsınız perişan olmuşsunuz. İşte bu noktada ölü adama selam çakmaktayım. O bu sözleri çok sever. Aslına bakarsanız, bu söz Goldberg'i de çok iyi anlatıyor. Buraya gelmeden önce onu izledim çünkü ilgi çekici bir hikayesi var. Daha doğrusu onu kendime yakın buldum. Çünkü benim gibi bir çöküş yaşıyor. Her şeyini kaybetmiş bir adam olarak burada. Fakat Bill, mental sağlığını gayet iyi korumuş durumda. Belki de fiziksel olarak bile benden iyi durumdadır. Ben aşamadım. Çok mücadele verdim ve bu düğümü çözemedim. Düğüm kör ise, en iyi gemici bile onu çözemez. Kendimin aksine, Goldberg'in tekrar bir yükselişe geçeceğini düşünüyorum.

Sami Zayn: Ben? Bunu söyleyerek çocuklarınıza kötü örnek olmak istemiyorum fakat ben intihar edeceğim. Bunu hissetmek değil, biliyorum. İşte o zaman adıma methiyeler yazılır, uğruma ağıtlar yakılır ve organizasyonlar düzenlenir. Fotoğrafım siyah beyaz yapılır ve üstüne yaşadığım yıllar yazılır. Hayat bir nebze işte bu kadar nankördür. Sizden kalanlar sadece bunlar olur. Fakat bundan çekinmiyorum. Çünkü kendime dair yeterince iz bıraktığımı biliyorum. Çünkü ben hayali bir varlık değilim. Öyle olup olmadığıma tereddüt ettiğim, korktuğum anlar oluyor. Uzun süredir bunu sorup doğrulayabileceğim kimse yok hayatımda. Sanırım tam olarak sebebi de bu.

Sami Zayn: Ben, PURE gibi olmaktan çok korkuyorum.

Seyirciler anlamsızca birbirlerine bakıyorlar. Sami Zayn bu noktada beklediği şey olmuşçasına yükselip çıldırıyor.

Sami Zayn:
İŞTE! TAM OLARAK BUNDAN KORKUYORUM! BİRİ YILLAR SONRA SAMI ZAYN DEDİĞİNDE İNSANLARIN HEPSİNİN SURATINA "SEN ANLADIN MI?" DİYEREKTEN BAKACAKLARI İHTİMALİYLE YAŞIYORUM BEN! Her dakika! Her siktiğimin dakikası bundan korkup çekinmekle geçiyor hayatımın! Sizler de bana inanmıyorsunuz! BİLİYORDUM! Fakat ne var biliyor musunuz? PURE OLDU! PURE YAŞANDI!

Sami Zayn: NE VAR BİLİYOR MUSUNUZ? HEPİNİZİ YANIMDA GÖTÜRECEĞİM! MUHAMMED HASSAN İLE KONUŞTUM VE BENİM İÇİN BİR PROJESİ VAR! BURAYA CANLI BOMBA OLARAK GELECEĞİM!

Seyircilerin yoğun tepkisi var! En başta Sami Zayn'e çok olumlu tepkiler vardı fakat şu anda durum kötü!

Sami Zayn:
HAYIR HAYIR HAYIR! BUNU GÖREMEYECEKSİNİZ! BUNU ASLA GÖREMEYECEKSİNİZ ÇÜNKÜ KALIN BİR KAZAK VE CEKET GİYEREK BUNU GİZLEYECEĞİM! SİZLER-

4.jpg

Girişte birtakım güvenlik görevlileri görünüyor. Sami Zayn mikrofonu bırakmayıp yaptığı öfke dolu konuşmaya devam ediyor. Bir ayağını ringin dışına atıp kaçmak için hazırlanıyor.

Sami Zayn:
BENİ SUSTURAMAYACAKSINIZ! BEN OLACAK OLANLARI SÖYLÜYORUM!

Görevliler ringe doğru koşarken Zayn direkt dışarı kaçıyor ve kaçarken bir yandan ağzındaki mikrofona konuşmaya devam ediyor.

Sami Zayn:
BUNLAR OLACAK! HAYALİ OLARAK KALMAYACAK ANLIYOR MUSUNUZ! BENİM KADERİM PURE GİBİ OLMAYACAK AMA SİZİN KADERİNİZ BELLİ SİZİ PATLATAC-

Seyircilerin arasına giriyor.

13.jpg

Sami Zayn:
DAHA FAZLA GELMEYİN! BUNLARIN HİÇBİRİ GERÇEK DEĞİLDİ! SİZ HİÇ ŞAKADAN ANLAMAZ MISINIZ?

Güvenlik görevlisinin birini işaret ediyor.

Sami Zayn:
HEY! SAKIN DAHA FAZLA YAKLAŞMA!

Seyircinin birinin boynuna sarılıyor.

Sami Zayn:
SAKIN ARKAMDAN GELMEYİN BENİM! SAKIN!

Sami Zayn kriz geçiriyor. Seyirciyi bırakıp etrafına bakmaya başlıyor.

Sami Zayn:
BANA DOKUNMAYIN! SİZİ BU ELİMDEKİ MİKROFONLA ORTADAN İKİYE AYIRIRIM! BUNU YAPARIM ANLIYOR MUSUNUZ? ÇEKİLİN!

Mikrofonu ağzından indiriyor ve güvenliklere doğru bakıp yavaş adımlarla seyircilerin iyice arasına girecek gibi oluyor derken elindeki mikrofonu seyircinin birinin kafasına geçiriyor! Zayn kısa bir kahkaha atıp koşarak kayıplara karışırken reklamlara gidiyoruz.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: