(Spoiler) Summerslam'de Olması Planlanan 6 Maç

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Dave Meltzer'e göre Summerslam'e bu 6 maç planlanmış:

*Roman Reigns vs. Jey Uso - Undisputed Universal Championship
*Cody Rhodes vs. Brock Lesnar
*Trish Stratus vs. Becky Lynch
*Asuka vs. Charlotte Flair vs. Bianca Belair - WWE Women's Championship
*GUNTHER vs. Drew McIntyre - Intercontinental Championship
*Ronda Rousey vs. Shayna Baszler

Ayrıca Meltzer, Logan Paul'un da bu şovda ring içi aksiyona gireceğini doğruladı. İlk başta bu ismin LA Knight olabileceğini tahmin etse de sonradan Paul'un rakibi olarak Knight'ın düşünülmediğini doğruladı. Bununla birlikte Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Seth Rollins, Dünya Tag Team Şampiyonları Kevin Owens & Sami Zayn ve muhtemelen Edge için kartta hala boşluklar var.

kaynak

Kero

sizinle muhattabım
Konular
425
Beğeni sayısı
708
PG Nakit
125
Çok heyecanlandırmadı bu maç kartı beni. En çok heyecanandıran Jey vs Roman. Sonucunun Roman olduğu açık bence ama o maçta yaşanacak hikayeleri merak ediyorum. Cody vs Lesnar zaten son kez olur bence ve öyle umuyorum.

Gunther'in de artık kaybedeceğini düşünüyorum. Çünkü buna da kaybetmezse hangi maçta kime kaybedecek artık. Son dönüşünden sonra Drew bir kere daha hüsran yaşamaz ve yaşamamalı bence.

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Şanlı CODY RHODES tribünü olarak üçüncü seferde çelmeyi takacağız Lesnar'a. Genel olarak bakıldığında tahmin edilmesi çok zor bir card değil. Diğer kemer sahiplerinin ne şekilde feudları şekillenecek merak halindeyiz.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
İki haftada bir ne olmuş ne bitmiş şeklinde takip yaparken bile şu maç kartı çıkmıştı kafamda. Meltzer çok yoruyor kendini..

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: