"Djokovic Daha Başarılı Ama..."

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Seyircinin nefretinden güç kazanıyor diye ne zırladılar ya... Ağabeyin GOAT olduğunu kabullenin la artık.

Edit : Adam Federer'in eski antrenörüymüş yaranın nereden geldiğini soranlara;

1689935534656.png

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Böyle bir şey olmadığı da ortada. Geçen sene antivax olaylarına rağmen Wimbledon kazandığında aldığı seyirci desteği ortada.

Medya fena sıvıyor bu mevzuyu.
Bu sene final maçında Alcaraz'ın aldığı sayılarda ve Djokovic'in aldığı sayılardaki seyirci desteği net bir şekilde anlaşılıyor. Keza Sinner maçında da servis atarken değişik sesler çıkartanlar vardı ki "ağlamayın" hareketi de onlaraydı. Djokovic'in top isimlere kıyasla daha az sevildiğini düşünüyorum ben. Ki kendisi de bunu istiyor bundan beslendiği için. Win-win durumu yani.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu sene final maçında Alcaraz'ın aldığı sayılarda ve Djokovic'in aldığı sayılardaki seyirci desteği net bir şekilde anlaşılıyor. Keza Sinner maçında da servis atarken değişik sesler çıkartanlar vardı ki "ağlamayın" hareketi de onlaraydı. Djokovic'in top isimlere kıyasla daha az sevildiğini düşünüyorum ben. Ki kendisi de bunu istiyor bundan beslendiği için. Win-win durumu yani.
Koyduğu dominasyondan kaynaklı yeni şampiyon istemekle alakalı bir durum bence bu. Djokovic kazandığı zaman buruk bir hava oluşmadı şu ana kadar. Bunu hem Wimbledon hem diğer slamler için söyleyebilirim.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Koyduğu dominasyondan kaynaklı yeni şampiyon istemekle alakalı bir durum bence bu. Djokovic kazandığı zaman buruk bir hava oluşmadı şu ana kadar. Bunu hem Wimbledon hem diğer slamler için söyleyebilirim.
Bunu bu sene görebilirdik bence de olmadı maalesef. Tenis seyircisi pek tutkulu olmadığı için bu biraz da. Genel nefret yok kimseye.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: