RPG Say His Name And...

Styles Clash

littlefinger
Konular
96
Beğeni sayısı
1,885
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles

SAY HIS NAME AND HE APPEARS
I BELIEVE IN JOE HENDRY

👏👏👏
I BELIEVE IN JOE HENDRY

hq720.jpg

Joe Hendry girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Hendry ringe giriyor.

TNAiMPACT2437_JoeHendry_JoshAlexander_Promo_WM_3.jpg

Ellerini iki yana sallıyor ve seyirciler de ona eşlik ediyor. Bir süre sonra ise mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

hq720.jpg

WE BELIEVE!

Say his name and he appears! Joe Hendry burada, PGW'da! Geç oldu ama güç olmadı. Beni her zaman burada görmek isteyen milyonlara teşekkürlerimi sunuyorum. Artık buradayım. Adımı söyleyin ve belireyim. Joe Hendry'e inanıyor musunuz? Joe Hendry'e inanın çünkü Joe Hendry demek mücadelenin, güreş ruhunun adı demek. Joe Hendry demek onlarda olmayanın onda olduğu adamın ta kendisi demektir. Benim Joe Hendry, buraya upuzun bir yoldan geldim. Edinburg, İskoçya'dan buraya... Ne hikaye ama öyle değil mi? İlk defa görünmeme karşın hepinizin beni bilmesi ve gözlerinizden okunan hayranlığınızı görmek beni mutlu etti. Burada bulunan en viral adamlardan birisiyim. Benden beklenen de bu. Eminim niçin Joe Hendry'nin Randy Orton gibi belalı, sağı solu belli olmayan, arkasında koca bir tarikatın olduğu bu evrenin en tehlikeli adamlarından birisini seçtiğini soruyorsunuz. Evet Randy Orton'ın kim olduğunu çok iyi biliyorum. O kolay bir lokma değil. Bu apaçık bir gerçek. Fakat benim adım da Joe Hendry ve buraya sadece şarkı söyleyip insanlara konser vermek için gelmedim. Ben 10 senedir bu işi yapıyorum ve major bir şirketteki ilk işim burası. 10 sene! Artık daha ciddi işler yapmamın zamanı gelmedi mi? Randy Orton şu anda bana ait bir şeyler taşıyor. Doğru bildiniz PURE Şampiyonluğunu. Onu istiyorum. Kıyıda köşede geçen 10 yılımın artık büyük spot ışıklarının altında en büyük konserimi vermek ve milyonlarca insanın benimle birlikte ellerini havaya kaldırıp sağa ve sola sallamasını istiyorum. Ben Joe Hendry'e inanıyorum. Ben kendime inanıyorum ve her birinizin yüzüne baktığımda aynı inancı görebiliyorum. Randy Orton veya bir başkası. Hiç fark etmez hedefim ve arzumdan beni hiç kimse alıkoyamaz.

Umuyorum ki Randy Orton beni daha tanımıştır. Ringe adımımı attığımda o küçümseyici ve anlamsız bakışlarının cezasını ayakkabılarımın altında ezilerek ödedi. Sanırım Randy Orton'un erkekliği 50 kiloluk zargana erkeklere karşı? Karşısında Joe Hendry gibi heybetli ve haşmetli bir adamı görünce karşı koyma şansı olmadı. Randy Orton eğer ki çocuklarla kumda oynamak yerine bir erkekle dövüşmek istersen buradayım. Hatta şimdi bile karşıma dikilip benden yaptıklarımın için hesap sorabilirsin. Ancak problem şu ki sen Bray Wyatt'an emir almadan tuvaletini bile yapamazsın! Bray sana otur dediğinde oturur kalk dediğinde kalkar s*ç dediğinde ise s*çarsın. Artık hükmün bitti. Joe Hendry senin için Joe Hendry PURE Şampiyonluğu için geldi. Senden çekinmiyorum. Aksine seni istiyorum. Seni omzunu üç saniye boyunca zeminde tutup yeni PURE Şampiyonu olmayı çok istiyorum. O kemere benden daha fazla yakışacak bir adam bulmanız imkansız çünkü ben eski bir olimpik güreşçiyim. PURE Şampiyonluğuna en çok yakışacak adam benim! Ne Jack Perry ne de Angelico onlar ancak benim getir götürümü yapabilecek adamlar. PURE Şampiyonu olacak olan kişi benim! JOE HENDRY! THE PRESTIGIOUS ONE!

Şimdi burada bulunan herkese sormak istiyorum; Joe Hendry'e inanıyor musunuz?

WE BELIEVE!
WE BELIEVE!
WE BELIEVE!

Joe Hendry sırıtıyor ve seyircilerin chantlerini dinliyor bir süre ardından sahne arkasının yolunu tutuyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: