RPG KORKAK!!

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
28
Beğeni sayısı
277
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Kameralar açılıyor ve dev ekranda Chris Brookes var.

Backstage Talk.gif

Chris Brookes: Val Venis ve Tyler Breeze. PGW’ı kalitesiz yapan ikili. Gerçekten bu sapkınları izlemek istiyor musunuz? Güreşle alakası olmayan burada ucubelikleriyle tutunmaya çalışan ikili. Bu ucubeliklerinin yanında da Enzo Amore ile beni hile hurdayla yendiler. Enzo’nun ne kadar hayal kırıklığını yaşadığını fark ettim ve yanında durdum. Çünkü Enzo, PGW’ın yüzde 90’ı gibi çabalamadan sadece ucubelik yaparak burada tutunmaya çalışmıyor. Aynı benim gibi güreşe tutkulu ve her hücresiyle güreşmek istiyor. Tüm enerjisini ringe vermek istiyor. Breeze ya da Venis’in yaptıkları gibi değil. Gerçekten dövüşmekten bahsediyorum, gerçekten güreşmekten bahsediyorum. Bunu da gayet iyi yapıyor. PGW’da gerçekten güreşin önemini göstermek istiyoruz. Bunu da yapacağız. PGW’a geldiğimden beri ucube temizlemekle uğraşıyorum. Mansoor, Zeke, Omega ve şimdi de Venis ve Breeze. Venis hakkında düşündükçe gerçekten ciddiyetimi kaybediyorum. PGW’da uzun süredir aynı şeyi yapıyor ve hala görünür olmak istiyor. Hayır Venis, sen bir takım arkadaşı bulursun. Akılsız olduğun için mutlaka aran bozulur ve yenisini bulursun. Yöntemlerin hep tekrar ediyor Venis. Bu sefer bunu başaramayacaksın dostum. Yeni kişisel fahişen Tyler ile bunu yapamayacaksın. Neden yapamayacaksın? Senin korkak olduğunu ben biliyorum dostum. Sen kendi duygularından bile korkuyorsun. Kendi hatununla yakın olmak için bile korkuyorsun. Sorumsuz bir piç olduğundan ilişki hayatını doğru olduğunu düşünüyorsun. Ben hatunum Rhea’ya sahip çıktım, o da benim için PGW’da ki kariyerinden oldu. Sen ise artık yaşından dolayı performanssız olduğun için Mary’e tekrar yaklaşıyorsun. ÇOK BÜYÜK BİR KORKAKSIN! Erkeklikten bahsedip kadınına sahip çıkamayacak kadar da feminensin. Benim görevim ise PGW'da ki korkakları temizlemek. Bundan dolayı sizl son bir sözüm var Breeze ve Venis. AKLINIZ VARSA BİR DAHA KARŞIMIZA ÇIKMAYIN.

Diyor ve kadrajdan çıkıyor. Kameralar da kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: