AEW'e Kar Baskısı Yokmuş

Emrevitus

🔥 BLACK WIDOW 🔥
Konular
935
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
WON: AEW'nin önümüzdeki 3 yıl boyunca önemli ölçüde kârlı olacağı garanti edildi.

Kâr rekorları kırma baskısı yok ve televizyon gelirlerine eklenen 95 milyon dolarla bazı alanlarda harcamaların artırılacağı doğrulandı.

Tony Khan’ın belirttiği alanlardan biri, 2025'te ana önceliklerden birinin kârı uluslararası büyümeye yatırım yapmak olacağıydı.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
381
Beğeni sayısı
362
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Her 2-3 ayda bir iflasın eşiğinden dönen, video oyunları lisansını bile satmayı düşünen Warner Bros sürekli düşük izlenen bir şirketten kâr garantisi istemedi öyle mi? Çocuk kandırırsınız anca.

Son düzenleme:

Emrevitus

🔥 BLACK WIDOW 🔥
Konular
935
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Her 2-3 ayda bir iflasın eşiğinden dönen, video oyunları lisansını satmayı düşünen Warner Bros sürekli düşük izlenen bir şirketten kâr garantisi istemedi öyle mi? Çocuk kandırırsınız anca.
Konuyu açarken aynı fikir geçti reis.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
125
PG Nakit
150
Wrestlenomics'den Brandon Thurston, açık verilerden yaptığı analizde profitable olmadığını göstermişti. Dilan Polat usulü bir işletme değillerse zarar batağındalar.
Şirket neredeyse 2 yıldır hiç yükselme yaşayamadı. Ekonomi bilmeyen bir izleyici olarak düşüşte olduklarını tahmin ediyorum. Ama hem kâr yaptığını hem de zarar ettiğini söyleyen farklı haber kaynakları kafada soru işareti bırakıyor. Muhtemelen ya senin de dediğin gibi kirli işler dönüyor ya da dünyaya bir kez geldik kafamıza göre harcayalım kafasında yönetiyorlar şirketi. Bilet bile sattırmayan yerel güreşçilere milyon dolarlar vermeleri beni de kirli işlerin döndüğünü düşünmeye itiyor.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,274
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Şirket neredeyse 2 yıldır hiç yükselme yaşayamadı. Ekonomi bilmeyen bir izleyici olarak düşüşte olduklarını tahmin ediyorum. Ama hem kâr yaptığını hem de zarar ettiğini söyleyen farklı haber kaynakları kafada soru işareti bırakıyor. Muhtemelen ya senin de dediğin gibi kirli işler dönüyor ya da dünyaya bir kez geldik kafamıza göre harcayalım kafasında yönetiyorlar şirketi. Bilet bile sattırmayan yerel güreşçilere milyon dolarlar vermeleri beni de kirli işlerin döndüğünü düşünmeye itiyor.
Kirlisini bırak, iş dönmüyor. Punk bunu şirketten ayrılırken söyledi. Ortada gerçek hayatta yürütülen bir Be a Booker projesi var. Tony, babasının parası ile oyuncak alır gibi güreşçi alıp hayalindeki maçları yazıyor.

Tatmin edilmesi gereken kişi sadece patron olduğunda kâr aramamak gayet doğal.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: