21 Yaşında Bir Maç

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,274
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Joe'yu yetenek olarak Lesnar'ın seviyesinde görüyorum. Ama maalesef ki yakışıklı olmadığı için başarı olarak Lesnar'ın 10'da 1'i bile olamadı.
Yakışıklı olma meselesi değil ya, doğrudan fizik meselesi. Vince McMahon dominasyonundaki güreş dünyasında kasın kadar adamdın.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
125
PG Nakit
150
Yakışıklı olma meselesi değil ya, doğrudan fizik meselesi. Vince McMahon dominasyonundaki güreş dünyasında kasın kadar adamdın.
İyi düzelttin hocam. Kendisine ait bir karizması var adamın bence. Kaslı bir fiziği olsaydı bunu kaybedebilirdi. Ama yine de tipi yüzünden sahip olduğu potansiyelin çok daha altında değer görebileceğini tahmin ediyorum. Prime zamanında, karşısına koyacağın doğru bir eşleşmeyle sana rahatlıkla yılın maçını/yılın feudunu verebilecek bir güreşçiydi.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,274
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
İyi düzelttin hocam. Kendisine ait bir karizması var adamın bence. Kaslı bir fiziği olsaydı bunu kaybedebilirdi. Ama yine de tipi yüzünden sahip olduğu potansiyelin çok daha altında değer görebileceğini tahmin ediyorum. Prime zamanında, karşısına koyacağın doğru bir eşleşmeyle sana rahatlıkla yılın maçını/yılın feudunu verebilecek bir güreşçiydi.
Samoa Joe da Samoa’lı. Her türlü değer görürdü görmeye. Bu hali ile sahip olduğu karizmaya da katılıyorum, ancak bahsettiğim şey benim fikrim değil malum adamın düşüncesi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: