WrestleDream'den Sonra Güncel AEW Şampiyonları

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,569
Beğeni sayısı
4,264
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ya Doğanım senş de rahatsız etmiyor mu AEW'in WWE'in arka bahçesi olmasından. Hele Mercedes'e bak iki kemeri var şaka gibi. Ksksmdmdösöödöö @Beast Incarnate
Mercedes'in diğer kemer NJPW'dan geliyor ya, AEW'nun WWE'den seken güreşçileri almasında sorun yok bence ama arka bahçe gibi takılmadan bunu yapsalar hiç sorun kalmayacak.

Emrevitus

🔥 BLACK WIDOW 🔥
Konular
935
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Mercedes'in diğer kemer NJPW'dan geliyor ya, AEW'nun WWE'den seken güreşçileri almasında sorun yok bence ama arka bahçe gibi takılmadan bunu yapsalar hiç sorun kalmayacak.
Ona ayrı uyuz oluyorum zaten ortak mal gibi bu ne ya. 2000li yıllar kafasından çıkamadık bir türlü.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,569
Beğeni sayısı
4,264
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ona ayrı uyuz oluyorum zaten ortak mal gibi bu ne ya. 2000li yıllar kafasından çıkamadık bir türlü.
Mercedes Japonya’dan direkt star olarak geldi kemer sahibiyken o forsu bozmak istemediler, NJPW Strong’u salar bence zaten Wrestle Kingdom’da.

Emrevitus

🔥 BLACK WIDOW 🔥
Konular
935
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Mercedes Japonya’dan direkt star olarak geldi kemer sahibiyken o forsu bozmak istemediler, NJPW Strong’u salar bence zaten Wrestle Kingdom’da.
O kadın bitti benim için ya. Harbi salaklık etti kemer için WWE kariyerini sonlandırdı. Değse canım yanmayacak. WWE geri de istedi ama kabul etmedi üzdü beni.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,569
Beğeni sayısı
4,264
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
O kadın bitti benim için ya. Harbi salaklık etti kemer için WWE kariyerini sonlandırdı. Değse canım yanmayacak. WWE geri de istedi ama kabul etmedi üzdü beni.
Ya Mercedes’in hikayesi biraz farklı, WWE dışında kendisini ispatlamak istedi ve kariyerini bu yolda çizdi. Kendince haklı yönleri var ve bence güzel de bir ilerleyiş katetti. WWE’de fazla tekrara düşmüştü çünkü, ben oralardaki misyonunu tamamladıktan sonra WWE’ye yeniden döneceğini düşünüyorum. 2-3 senesi var gibi ama.

Emrevitus

🔥 BLACK WIDOW 🔥
Konular
935
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Ya Mercedes’in hikayesi biraz farklı, WWE dışında kendisini ispatlamak istedi ve kariyerini bu yolda çizdi. Kendince haklı yönleri var ve bence güzel de bir ilerleyiş katetti. WWE’de fazla tekrara düşmüştü çünkü, ben oralardaki misyonunu tamamladıktan sonra WWE’ye yeniden döneceğini düşünüyorum. 2-3 senesi var gibi ama.
Dönse ne olur dönmese ne olur be reisim artık o boss havası söndü. HOF bile yapmazdım ben olsam rakip şirkete geçen kim olursa olsun yapmam.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: