Kurt Angle Kariyerindeki Sakatlıklar Hakkında Konuşmuş

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther

"Kariyerimin %98'inde sakattım. Her zaman bir sakatlıkla mücadele etmek zorundaydım. Her zaman sakatlıkların etrafından dolanarak çalışmak zorundaydım. Bu yüzden bunu yapabildim. Tabii ki risk almıyor değildim çünkü kırık bir boynunuz olduğunda ve güreşiyorsanız, boynunuzun üstüne bir kez daha yanlış düşerseniz felç olacaksınız. Doktorlar bana bunu söylüyordu. Yalnızca kafanın üstüne düşme. Bana, 'Bunu yaparsan, büyük olasılıkla ya felç olacaksın ya da öleceksin' dediler."
Kurt Angle
Kaynak: Notsam Wrestling

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Profesyonel güreşle içli dışlı olmayan bir insan Kurt Angle'ın %98 söylemini görse abartma ulan der doğal olarak, ama durum gerçekten de dediği gibi. Bunca sakatlığa rağmen ses getiren bir kariyere sahip olması büyük saygıyı hak ediyor, ama öte yandan da bu kadar sakatlanmasa şu ankinden çok çok daha iyi bir kariyere sahip olacağını düşünmek de bir izleyici olarak beni üzüyor.

Emrevitus

🔥 The Boss 🔥
Konular
978
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
900
RPG Karakteri
John Moxley
Favori Güreşçi
Alexa Bliss ve Gunther
Profesyonel güreşle içli dışlı olmayan bir insan Kurt Angle'ın %98 söylemini görse abartma ulan der doğal olarak, ama durum gerçekten de dediği gibi. Bunca sakatlığa rağmen ses getiren bir kariyere sahip olması büyük saygıyı hak ediyor, ama öte yandan da bu kadar sakatlanmasa şu ankinden çok çok daha iyi bir kariyere sahip olacağını düşünmek de bir izleyici olarak beni üzüyor.
Bu adam top beşe girebilecek bir potansiyeli vardı bu na rağmen benim top 10 listeme rahat girer ya.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 6)
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: