Luke Harper Yaşasaydı WWE'ye Geri Gelir Miydi?

BerzerkBryan

Role Model
Konular
343
Beğeni sayısı
405
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
1
Luke Harper Will Be the Modern-Day Version of Stan Hansen | News, Scores,  Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report

2019 yılının sonunda WWE'den ayrılmıştı ve 2020 gibi AEW geçmişti daha sonrasında maalesef 2020 yılının sonunda IPF hastalığı yüzünden hayatını kaybetti sizce yaşasaydı Bray Wyatt'ın mirası için WWE'ye geri gelir miydi bana soracak olursanız gelmesi yüksek bir ihtimaldi çünkü eski dostu Erick Rowan ve Wyatt'ın öz kardeşi Bo Dallas'ta onun anısını yaşatmak için oradaydı kendisinin de gielmesi yüksek bir ihtimaldi sizler neler düşünüyorsunuz?

BerzerkBryan

Role Model
Konular
343
Beğeni sayısı
405
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
1
Gitmesi bile hataydı ya. Bu adamın en azımdan IC kemeri almasını çok isterdim ama olmadı. RIP legend.
Gitmesi pekte hata sayılmazdı WWE'de son dönemlerinde hep live eventlere çıkartıldığı için tvye çıkmıyordu ve bu durumdan şikayetçiydi en sonunda istifasını istedi.

Emrevitus

🔥 Hatun Melek 😇
Konular
807
Beğeni sayısı
971
PG Nakit
900
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Yok
Gitmesi pekte hata sayılmazdı WWE'de son dönemlerinde hep live eventlere çıkartıldığı için tvye çıkmıyordu ve bu durumdan şikayetçiydi en sonunda istifasını istedi.
O WWE'in hatası işte ben o hatayı yapmadan bu adamı kaybetmeden yükselmesini ve IC başarısı yapmasını isterdim onu demek istedim. Tabii ki o süreçte ayrılması doğru karardı o sürece girmemesi gerekirdi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: