"Rusev Şampiyonluğa Çok Yakışırdı"

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
"Oh...You Didn't Know" podcastinin son bölümünde Road Dogg WWE Extreme Rules 2018 hakkında konuştu. Rusev'in WWE kemeri maçında AJ Styles ile karşılaştığı şov.

"Elbette şampiyon olabilirdi, dürüst olmak gerekirse. O gece AJ'yi [Extreme Rules 2018'de Styles'ı] yenebilir ve şampiyon olabilirdi. Ve size nedenini söyleyeyim. Bence o ve Lana harika bir paketti. Bence Lana'ya bakmak çok güzeldi. O ise bir katildi. Bence onda her şey harikaydı. Bence Rocky'nin oyuncu kadrosundan fırlamış gibiydiler ve birlikte mükemmel çalıştılar. Forma girdi. Bozuk İngilizce konuştuğunda gerçekten çok komik oluyordu. Eğlenceli bir babyface ya da heel şampiyonu olabilirdi çünkü bence promoları birer klasik olabilirdi ve her yıl bir 'Rusev Günü' düzenler, büyük bir kutlama yapardık. Yani evet, kesinlikle o adam olabilirdi. Belki hâlâ da olabilir."

FAST_03112018rf_0414_1--01b7c4f490e614e55f57c1800f022e80.jpg

Kaynak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
WWE'nin Rusev'i bu denli kullanamaması beni çok üzüyor ya. Özellikle Rusev Day işi bayağı tuttuğu zaman -Styles ile kemer maçına çıktığı dönem hatta- ben WWE Şampiyonluğunu almasını isterdim, ki ondan önceki heel halinde de gayet iyi iş çıkarıyordu. Hep bir ukde olarak kalacak Rusev benim için.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
337
Beğeni sayısı
605
PG Nakit
1,050
Rusev'in ana kadroya ilk çıktığında US şampiyonu olarak çok pushlandığı ve herkesin nefret ettiği bir dönemi vardı. Öyle ki PG döneminde Cena'dan pek hoşlanmayan daha güreş geek'i seyirciler (biz gibi) bile Rusev'e karşı Cena'yı desteklemişti. O dönemden sonra pushu neden kesilmişti acaba?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: