Jim Ross DDT Hareketinin Sık Kullanılmasına Karşı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Jim Ross geçtiğimiz günlerde Grilling JR podcast'inde DDT'nin güreşte bir finisher yerine geçiş hareketi olarak kullanılması hakkında yorum yaptı.

"Geçiş hareketi (transititon spot) saçmalığının doğru olduğuna katılıyorum. Ayrıca, gerekli özeni gösterirsek, belirli hareketlerin bazı kişiler dışında diğerlerine yasak olması gerektiğine inanıyorum. Herkes DDT'yi kullanmamalı çünkü onu sadece bir geçiş hareketi olarak pazarlayacaklar, hareketi piç edecekler. Anlamsız. Popülaritesi yok. Çok uzun zaman önce değil, belki altı ay önce AEW'de birine bunu söyledim. Dedim ki, 'DDT ile kimseyi yenemezsin ya da yenemedin. Bunun nedeni iyi yapamaman mı, sebebi ne? Çünkü aynı hareket, aynı görünüyor, her şey aynı ve eskiden bu hareket bir katildi, herkes ona hayran kalırdı. Şimdi, senin gibi yetenekli adamlar bununla kimseyi yenemiyor bile. Bunu bana açıklayın ki televizyonda nasıl açıklayacağımı anlayabileyim.' Yapamadılar. Bu sadece onları bir sıradaki harekete taşımak için bir aşama ve bu iyi bir strateji değil."

jim-ross.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: