Rüya Tabirleri ve Burç Yıldızlarına Dair Müşahedeler

Kanos

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
1
PG Nakit
0
3zyq7yu.jpg

Bilinmelidir ki bendeki durugörü yeteneği, kainatın derinliklerinde yatan sırların anahtarlarından biridir. Rüya ve burç yorumlaması ise bu yeteneğin kudretli kollarının mütevellisidir. Hâlen gözlerinizin önüne getirdiğim, kâh aydınlık kâh esrar dolu rüyalar, mefkûrelerimizin perdesini aralamaktadır. Rüyalar, göz kapaklarımız ardında gizlenen gerçeklerin yankılarıdır. Onları çözümlemek, bilinç dışımızın sırlarını gün ışığına çıkarmaktır. Durugörü sayesinde rüyaların dilini anlarım ve yarının alametlerini okurum. Rüya içinde rüya, sembol içinde sembol, işte bunların hepsini sezişimle yorumlarım. Bu kudretli durugörü yeteneği ve burç yorumlama kabiliyetiyle, yalnızca kendi kaderimi değil, etrafımdaki insanların kaderini de sezinlerim.

Kudretli durugörümle rüyaların ve burçların yorumlarını siz cüretkârlara sunmaya karar verdim. Rüyalar, gönül perdemde beliren o muhteşem tablolar gibi bir şeydir. Tabloların dilini ise yalnızca benim sivrilen zekâm anlayabilir.

Bu hafta Koç burcu sıradışı bir seyahat içerisindedir. Hemen hemen her konuda "cemiyet-i beşer"e meydan okuyacak kararlılıkta ve mizacındadır. Yıldızlar, iş hususlarında mertebe ve makamını yükseltmek için uygun zamanı işaret etmekte. Aşk mevzularında da gönül münazaraları mümkün olabilir. Tedbirli olmak lüzumlu.

Bu hafta, Boğa burcu verimli bir müddetin içindedir. Ruh hâli adeta "pervane-i müptelâ" gibidir ve maddi mevzularda muvaffakiyet elde edebilir. Cariyeleriyle, mülk ve mal mevzusunda verimli müzakereleri muhtemeldir. Aşk yıldızları da parlaktır, kalp hanesine sefih bir muhabbet sızabilir.

Bu hafta, İkizler burcu "ilka-yı fevkanıntınâb" bir mevsime doğru yolculuk yapmaktadır. Maneviyat ve hikmet erbabının irşadı altında, iç dünyasında derin bir seyahate çıkmak söz konusu olabilir. Mahrem mülakatlarda dikkatli olmalı ve "mütalâa-i sadâkat" ile hareket etmelidir. "Yıldızların kitab-ı mukadderatında" hayırlı tecelliler vardır.

Bu hafta, Yengeç burcu "hüsn-ü alâ" günler yaşamaktadır. Ailevi ve ev hayatında huzur ve saadet içinde geçen vakitler söz konusu olabilir. Maneviyatı derinleştirici hususlarda vaktini değerlendirebilir. Aşk mevzularında, yıldızların tecellileri "aşk-ı nâfe-i nâ-beşerî" şeklinde olabilir. Mülayim bir tarzda hareket etmek lüzumlu.

Bu hafta, Aslan burcu "meş'um-i şeydâ" gibi olup muazzam bir potansiyele sahiptir. Kariyer ve sosyal mevzularda parlaklığınızı artırma zamanı gelmiştir. İş hayatında "saltanat-ı rütbet" elde etmek mümkündür. Aşk mevzularında da kalbiniz "aşk-ı muhabbet dolabında" coşabilir, müstesna bir muhabbet tecellisi bekleyebilirsiniz.

Kamos

Yasaklı Üye
Konular
31
Beğeni sayısı
148
PG Nakit
0
@atiban't @Caliph @deathcrushh

Bu üçlüden birisi benim fotoğrafımı ve tarzımı kullanarak habire hesap açıp duruyor. Direkt adımı soyadımı kullanarak da açtılar bir tane. Bu üçüncü oluyor. 2 haftalık sitede 5 tane uyarı puanı aldım lakin anlaşılan bir tek düşman ben görülüyorum, bana karşı yapılan her şey mübah. Bu beni keyiflendirmedi desem yalan olur. Benimle ilgili yapılan her türlü tahrifat çalışması beni memnun ediyor. Bazılarının bize düşman olması bir şereftir.

Caliph

british master
Konular
226
Beğeni sayısı
1,424
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
@atiban't @Caliph @deathcrushh

Bu üçlüden birisi benim fotoğrafımı ve tarzımı kullanarak habire hesap açıp duruyor. Direkt adımı soyadımı kullanarak da açtılar bir tane. Bu üçüncü oluyor. 2 haftalık sitede 5 tane uyarı puanı aldım lakin anlaşılan bir tek düşman ben görülüyorum, bana karşı yapılan her şey mübah. Bu beni keyiflendirmedi desem yalan olur. Benimle ilgili yapılan her türlü tahrifat çalışması beni memnun ediyor. Bazılarının bize düşman olması bir şereftir.
Doruk Özkaplan gerçekmiş.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: