Nick Gage'in Chris Jericho'yu Doğradığı Sekans Unscriptedmış

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,456
Beğeni sayısı
4,173
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

28 Temmuz 2021'deki Dynamite şovunda gerçekleşen Nick Gage vs. Chris Jericho maçında Gage, Jericho'nun alnını pizza bıçağı ile kesmişti. Bu sekansı zaman sonra bir hayran tweetleyip yad ediyor ve Joey Janela da bu sekans hakkında hiç bilinmeyen bir şeyi ortaya atıyor.

"Bu %100 planlanmamıştı ahahahhhh. Dominos, Tony ve kanal sinirlendi.

Bana “Bu konu hakkında bir daha asla konuşmayacaksın ve GCW'deki hiç kimsenin bunu bir daha sosyal medyada, yorumlarda veya başka bir yerde gündeme getirmeyeceğinden emin olacaksın” dendi.

“Bunun benimle ne alakası var?” dedim. Nick Gage'i ben ayarlamadım, sen Nick Gage'i istedin ve Nick Gage'i aldın. Ben suçluydum hahahahah"

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
9
Beğeni sayısı
246
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Güzel bir maçtı, güzel bir spottu boşa ağlamış yetkililer. Zamanlama kötü olsa bile reklamın iyisi kötüsü olmaz, nasıl olsa o hafta herkes Domino’s reklamının çıkışını konuştu.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Güzel bir maçtı, güzel bir spottu boşa ağlamış yetkililer. Zamanlama kötü olsa bile reklamın iyisi kötüsü olmaz, nasıl olsa o hafta herkes Domino’s reklamının çıkışını konuştu.
Herkese hitap etmek isteyen bir şirket için reklamın kötüsü olur. Domino’s bu olaydan sonra reklam vermeyi bıraktı ve AEW’nun ürün olarak itibarı düştü. Hayran gözü ile çok önemi olmada da şirkete maddi kaybı büyük oluyor böyle şeylerin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: