İstanbul Fatih'te Bir Şahıs Cinayet İşledikten Sonra Kendisini Surdan Aşağı attı

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
37
Beğeni sayısı
571
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Olayın yaşandığı yer çok işlek bir cadde trafik açısından.. Bilmeyenler vardır. Edirnekapı Şehitlik Mezarlığının oradan dümdüz gidildiğinde, Fatih Karagümrük Stadının oraya bağlanan yol. Aynı zamannda Aksaray ve Topkapı tarafından gelişte bağlanıyor buraya.. Bu kadar işlek bir cadde de böyle bir olay yaşanması.. 🤔

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
81
Beğeni sayısı
167
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe
Olayın yaşandığı yer çok işlek bir cadde trafik açısından.. Bilmeyenler vardır. Edirnekapı Şehitlik Mezarlığının oradan dümdüz gidildiğinde, Fatih Karagümrük Stadının oraya bağlanan yol. Aynı zamannda Aksaray ve Topkapı tarafından gelişte bağlanıyor buraya.. Bu kadar işlek bir cadde de böyle bir olay yaşanması.. 🤔
Ben Fatihte oturuyorum. Özellikle Edirnekapı,Karagümrük ve Çarşamba tarafı tamamen yasaklı bölge oldu artık.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,675
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
37
Beğeni sayısı
571
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Ben Fatihte oturuyorum. Özellikle Edirnekapı,Karagümrük ve Çarşamba tarafı tamamen yasaklı bölge oldu artık.
Ne kadar işlek bir nokta olduğunu iyi bilirsin o zaman kral.. 7/24 vızır vızır o yol ana yol çünkü orası.. Valla bende zamanında Karagümrükte işim var diye ara sokaklara girip kendimi Arabistan da sanmıştım..

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
81
Beğeni sayısı
167
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe
Ne kadar işlek bir nokta olduğunu iyi bilirsin o zaman kral.. 7/24 vızır vızır o yol ana yol çünkü orası.. Valla bende zamanında Karagümrükte işim var diye ara sokaklara girip kendimi Arabistan da sanmıştım..
İşlek yer ama refah açısından rezalet.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: