Jeff Hardy'nin Hayatı İyiye Gidiyormuş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,332
Beğeni sayısı
4,093
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Busted Open Radio'ya röportaj veren Jeff Hardy, bu röportajında oldukça samimi söylemlere imza atmış. Alkol ve uyuşturucuyu bırakma sürecinde olan Jeff Hardy, bu sürecin içinde şu an için yaşadıklarını ve profesyonel güreşe olan eski şevkini kazandığından bahsetmiş:

"Zihnim tertemiz. Ayık, yenilikçi bir Jeff Hardy olmak... Uyuşturucu ya da alkole hiç bulaşmadan önce hissettiğim çocuksu duyguyla neredeyse aynı. Profesyonel güreşle kafayı bozmuştuk. Tek derdimiz buydu. Ana kaygımız buydu. Bu takıntı, profesyonel güreşçiler olarak gerçekleşen hayalimiz oldu ve... Bu yüzden daha yaşlı bir bedende o halime geri dönmüş gibi hissediyorum, ama dostum, artık daha çok aklım yerine kalbimle düşünüyorum. Zihnimin bana oyun oynamasına izin vermemek için elimden geleni yapıyorum ve [bu konuda] buz banyoları inanılmaz yardımcı oluyor, artık alkol ya da uyuşturucu yerine buz banyosuna bağımlıyım ve buna bayılıyorum. İlk kez buz banyosunda suyun altına girdiğimde 'vay be bunda bambaşka bir şey var' dedim. Bu çok garip bir şeydi, 'vay be bunda bambaşka bir şey var'. Neredeyse bir çeşit kafa yaşamak gibiydi. Ama evet, her sabah buz banyosundayım ve en büyük fark bu, temiz ve ayık bir Jeff Hardy. Ay, gökyüzü, yıldızlar sınırsız."

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 8)
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: