Kevin Owens AEW Yaparsa İzlemek İstediğiniz Maçlar?

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
106
PG Nakit
150
KO'yu maç değil de feud olarak değerlendirsem MJF ve Cope ile pgnin olmadığı bir ortamda sağlam feud çıkartır. Ayrıca Ospreay ile ring içinde aşırı sağlam kimya yakalanacağını da düşünüyorum. WWE'de ne yapıyor bilmiyorum ama eğer kariyer yerine hiç yapmadığı karşılaşmaları yapmayı seçerse AEW'da baya madenler var kendisi için.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Hayvani heel Steen’i şirketin top face potasında kim varsa karşısına yazarım muhtemelen.

Belki popüler olmayan bir düşünce olacak ama The Elite ekibini ismen ve fiilen dağıtıp Mount Rushmore dönüşü yapılabilir bu senaryoda. Malum, o ekipten herkes AEW’da olacak.

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
106
PG Nakit
150
Hayvani heel Steen’i şirketin top face potasında kim varsa karşısına yazarım muhtemelen.

Belki popüler olmayan bir düşünce olacak ama The Elite ekibini ismen ve fiilen dağıtıp Mount Rushmore dönüşü yapılabilir bu senaryoda. Malum, o ekipten herkes AEW’da olacak.
Shane'in net olarak AEW'ya geleceğini düşünürsek Shane'in karşısında Steen güzel şeyler izleyebiliriz eskisi gibi. Ama Cole'u bu senaryoya katmak kendisini biraz harcamak gibi olur. Çünkü 2 kez üst üste 9-10 ay civarı sakatlık geçirip döndükten sonra Okada ve Steen'in yanında kolayca gölgede kalabilir. Steen'i net bir stablea katarlar da onun Elite olacağını zannetmiyorum.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Steen'e dönecekse AEW'ya gelmesini isterim. Yıllardır ROH zamanlarını hayranlıkla izlediğim karakter, Tony Khan o kadar iyi yansıtamayacaktır ama geç olmadan da izlesek fena olmaz.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,821
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles

Ben AEW için yakın vadede büyük bir sıçrama beklemiyorum çünkü o tren CM Punk ve Cody Rhodes ile birlikte kaçtı. Ancak Kevin Steen şirkete sağlam bir ivme kazandırır. Mount Rushmore senaryosu ise cidden hoş olur. Herkes indy'e Bullet Club ve Elite ile ilgi oluştuğunu düşünür ancak bunun km taşları Steen-Generico feudu, SCUM ekibi ve yine PWG'deki Mount Rushmore. PWG'de Mount Rushmore kurulduktan sonra PWG'ye ilgi aşırı artmıştı örneğin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: