Devil May Cry | Netflix Resmi Teaser

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Oyundaki sesi olmaması çok kötü. Dizayn olarak 3 ile 4. oyunun karışımı gibi duruyor. Trickster gibi duruyor çoğunlukla ama Gunslinger özellikleri de var. Devil Sword Sparta ya da Devil Sword Dante yerine Rebellion'u kullanıyor. Bu da 5'den önce geçiyor demek. Yani Vergil'in gözükme şansı yok. 3. oyunda Mundus tarafından yakalanıyor ve 1. oyunda Nelo Angelo olarak görüyoruz. 5. oyunun başında ise vücudu parçalanıyordu. Dizi 3. oyun ile 1. oyun arasında geçerse, Vergil hala Angelo olacak. 1'den sonra geçiyorsa, Vergil'in vücudu parçalanacak seviyede olacak. Belki bir şans, ilk DMC mangaları gibi, 3. oyundan öncesinde de geçebilir. Fragmanın başındaki motoru ise, 5. oyundaki motor silahını da andırıyor gerçi. Çok yetersiz geldi bana fragman.

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
8
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Animasyonlar falan güzel de çizim tarzı pek göze hitap etmiyor gibi. Belki izledikçe alışırım belli olmaz.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
36
Beğeni sayısı
561
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Oyundaki sesi olmaması çok kötü. Dizayn olarak 3 ile 4. oyunun karışımı gibi duruyor. Trickster gibi duruyor çoğunlukla ama Gunslinger özellikleri de var. Devil Sword Sparta ya da Devil Sword Dante yerine Rebellion'u kullanıyor. Bu da 5'den önce geçiyor demek. Yani Vergil'in gözükme şansı yok. 3. oyunda Mundus tarafından yakalanıyor ve 1. oyunda Nelo Angelo olarak görüyoruz. 5. oyunun başında ise vücudu parçalanıyordu. Dizi 3. oyun ile 1. oyun arasında geçerse, Vergil hala Angelo olacak. 1'den sonra geçiyorsa, Vergil'in vücudu parçalanacak seviyede olacak. Belki bir şans, ilk DMC mangaları gibi, 3. oyundan öncesinde de geçebilir. Fragmanın başındaki motoru ise, 5. oyundaki motor silahını da andırıyor gerçi. Çok yetersiz geldi bana fragman.

Bana kalırsa daha çok diğer Anime'nin tarzında gibi yapacaklar.. Vergil'i anime de bende görmek isterim ama katmayabilirler.. 2007 yapımı gibi Devil May Cry - Devil May Cry 2 arasındaki olaylardan başlayacaklar gibi bir vibe'da aldım ben. Önceki de bence gayet güzel yapılmıştı, Netflix'in anime türlerinde iyi işler çıkartabildiğini Castlevania ile falan gördük ama bakalım bu nasıl olacak..

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: