RPG Lockdown 2024

PGW: Son Eklenen Parta Git

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,291
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
agalar elinize sağlık debutu ve takibi bıraktıktan sonra kaçırdığım kısımları şimdi okuyacağım
Oyuncu promolarına bakıcaksan Wyatt ve Black es geçilsin abi Roma Hukuku daha hafif.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,123
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Takip edemedim dışardaydım ama şimdi okudum şovu. Gerek yorumcu masasında gerekse ringde Ospreay'e yaptığım hayvanlık seviyesi diyorum... Jeff de mazimizden nasibini alıp g*t altına gitmiş ama yapacak bir şey yok. Wyatt vs. Dream'in sonucu beklediğim gibiydi ama Dream alsa da şaşırtmazdı. Dream sonraki şovlarda kemeri omuzlamalı artık. Judgment Day'in ana olayda kurduğu üstünlük 2016 WM'sini hatırlattı da bir tık, hüzünlendik abi yalan yok...

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
30
Beğeni sayısı
214
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Dexter Lumis
En önemli şovu kaçırdım...

Son eklenen kısma gidince fena spoiler yedik.Liv de gelseydi iyiydi be. Orton diğer kemerin rakibi ile oynayacakken neden diğer kemer sahibine de saldırdı anlamadım. Bir kısmı mı kaçırdım acaba? Neyse daha güçlü imaj çizmiş. Wyatt - Velveteen maçına bayıldım. Wyatt'ın kemerini koruyacağını tahmin ediyordum fakat iki büyük oyuncuya yakışır bir maç olmuş. Sıradaki feudları da muazzam olacak gibi. Yine en iyi oyunculardan ikisi feuda girmiş. Orada da taraf tutmayız. The Wyatt Family dışında yeni şampiyon çıkmamış. Onlar da hak etmişti. Genel olarak büyük emek verilmiş bu şova. Elinize sağlık. Kemer değişiminin az olduğu, birkaç yeni hikayenin başladığı, bazılarının da sonu olmuş. Talihsiz bir saate geldiği için bu şovu kaçırmak kötü oldu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: