RPG Şeytanın Uyanışı: Malakai Black'in Doğuşu

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
34
Beğeni sayısı
518
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
tumblr-5a8a2c3c63c3c4e912e9df6aa16c0aef-e6d83221-400.gif

Ekran, eski ve karanlık bir akıl hastanesinin uzun koridoruna odaklanır. Soğuk beyaz ışıklar titreyerek koridoru aydınlatırken, arka planda yankılanan ayak sesleri sessizliği deler. Duvarlar, yılların yıpranmışlığını taşır ve rahatsız edici bir sakinlik her köşeyi kaplar.

tumblr-7faf346a21c43abd8c39db841069c641-6cd5c6fb-400.gif

Kamera, bir masada duran bir hasta dosyasına yaklaşır. Dosyanın kapağında iri harflerle "Tommy End" yazılıdır. Sayfalar açıldığında, kişisel bilgilerle dolu kağıtlar görünür.
Hasta Bilgileri:
Ad: Tommy End
Doğum Tarihi: 19.05.1985
Olay: 27.07.2020'de başka bir hastanın saldırısı sonucu sağ göz ameliyatı geçirdi.
Sayfa çevrildiğinde, "Hasta Özeti" kısmı dikkat çeker:

Hasta Özeti:
Çocukluk çağı travmaları kaynaklı sık sık sanrılar.
Kurnazlıkla birleşen saldırganlık eğilimleri.
Yüksek manipülasyon yeteneği.
Şiddetli fiziksel patlamalar.
3 koğuşa saldırı düzenledi ve diğer hastalarla kavga etti.

1.gif

Dr. David ve Dr. Josh, bir odada konuşurken görüntülenir. Josh, korkuyla titreyen bir sesle konuşur.

Dr. Josh: "O beni öldürmeye çalıştı, David. Onun burada ne işi var?"

Dr. David: "Onun zihninde olup biteni anlamak zorundayız. Bu sefer farklı olacak."

2.gif

İkili, demir kapının önünde durur ve içeriye adım atarlar. Oda loş ve soğuktur. Masanın başında, elleri kelepçelerle bağlı bir adam oturur: Tommy End. Yüzünde karanlık bir öfke belirginleşmiştir.

Dr. David: "Tommy, bugün iyi misin?"

Tommy sinirle doktorlara bakar. Ardından keskin bir şekilde cevap verir.

Tommy End: "Sana defalarca söyledim... beni rahat bırakın."

5.gif

Gözleri, delici bir bakışla doktorlara kilitlenir. Ancak bu kez farklı bir şey vardır: Tommy, doktorların ortasında, yüzünde siyah bir maske taşıyan bir figürü görmektedir. Gözlerini maskeli kişiden ayıramaz.

4.gif

Tommy'nin zihnindeki uğultular yükselir. Karanlık bir ses ona emir verir, tehditkâr bir tonda fısıldar.

İç Ses: "Zamanı geldi. Onlara kim olduğunu göster."

Tommy’nin nefesi hızlanır, gözleri delilikle parıldar. Bir yandan doktorlara cevap verirken bir yandan göz ucuyla hala maskeli figüre bakmaktadır. Bu figür, sanki onun hareketlerini kontrol ediyormuş gibi görünür.

6.gif

Bu sözler Tommy’yi çılgına çevirir. Odadaki ışıklar aniden titrer ve kararmaya başlar. Tommy, kelepçeli elleriyle masayı kavrar, ani bir kriz geçirir. Dr. David ona yaklaşmaya çalışırken Tommy, kelepçelerden kurtulur ve David’i bir el hareketiyle yakalar.

7.gif

Tommy End (çılgınca): "Sana kim olduğumu söylemiştim! İçimdeki güç beni yönlendiriyor!"

Bir anlık sessizlik olur, sonra Tommy karanlığın içinde yavaşça doğrulur. Ellerinde kanlar vardır ve elini yüzüne sürmeye başlar. Dr. Josh’un yanına yaklaşır, onu boğazından yakalar ve havaya kaldırır.

tumblr-bba51de77b95f1bd41d45eb6e9b7e297-36d703f4-400.gif

Tommy, yüzünde delice bir gülümsemeyle Dr. Josh’a bakar.

Tommy End: "Benim adım... Malakai."

tumblr-3191b90a18d5188ad95e501ce7f42585-40136de8-400.gif

Malakai, siyah bir takım elbise içinde, hastanenin boş ve karanlık koridorlarında yürür. Gözlerinde karanlık ve tehditkâr bir ifade vardır. Yavaşça hastanenin ağır metal kapılarından birini iter ve karanlığın içine karışırken bir cümleyle seslenir.

Malakai (gülerek): "Şeytan beni buna zorladı."

Kapı kapanır ve ekranda yalnızca Malakai Black’in korkunç kahkahası yankılanır.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: