RPG Yeni Mekan

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
25
Beğeni sayısı
231
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Chris Brookes bir restoranta giriyor. Bu restoran da aynı eskiden uğradığı bar gibi bomboş bir yer. Şef açık, görünen bir mutfakta çalışıyor ve görevlide onun önünden yemekleri alıp servis ediyor. Brookes açık büfe gibi olan bara oturuyor.

restoran.jpg

Chris Brookes:
Bir T-Bone alabilir miyim? Biraz fazla pişmiş olsun.

brookes resotran.PNG

Garson olan görevli ilk başta siparişi duymuyor. Chris Brookes tekrar sesleniyor.

Chris Brookes:
Sana sesleniyorum.

Garson: Bir dakika beklesene PGW2024 oyununda Kenny Omega’yla Chris Brookes’u mahvediyorum.

Chris Brookes kahkahayı patlatıyor. İçerdeki şef bağırmaya başlıyor.

Şef:
Müşterimiz de senin şu şovlarından çok haz etmiyor galiba.

Garson sinirle başını kaldırıyor ve şaşkınlıkla şefe sesleniyor.

Garson:
Gamon, şu gelene bak. Bu Lockdown’da Kenny Omega’nın rakibi.

Gamon: Kim neyin, nerede rakibi Kenmo?

Kenmo: Sana izlettiğim PGW’da işte, Kenny Omega’nın yeneceği adam.

Chris Brookes bir kez daha gülmeye başlıyor.

Chris Brookes:
Beni bugün çok güldürdün genç adam. Gerçekten Kenny Omega’nın beni yenebileceğini hatta bunu bir Pure maçında yapabileceğini mi düşündün? Kenny Omega denen güreşçi müsveddesinin saf güreşle alakalı herhangi bir bilgisi yok. Pure kemerini bile ter akıtarak değil bir tane kağıt parçasıyla kazandı. Kendisi ne Pure kemerini hak ediyor ne de Pure güreşini biliyor. Güreştiği her yerin yıldızı olduğunu düşündü ama her zaman ondan bir tık daha iyisi vardı. Şu an sonunda PGW’da ve burası ona çok ağır geldi. WrestleMania’da rastgele isimleri yenerek eline bir kağıt parçası aldı ve öncelikle Bray Wyatt’ın karısı oldu. Kameralar kapandıktan sonra o şişman bedenin altında inlemeye başladı. Sonrasında yeni kocasının isteğiyle benim kemerime salça oldu. PGW’da PURE GÜREŞİ TEMSİL ETMEYİ HAK EDEN TEK KİŞİ OLAN BENDEN PURE KEMERİNİ ALDI. BUNU DA PURE KEMERİNE UYGUN OLMAYAN BİR STİLLE YAPTI. Lockdown’da Bray Wyatt’ın yaşattığından daha kötü şeyler yaşatacağım Omega’ya. Ringde ona öyle şeyler yapacağım ki hayalperest ve azılı bir suçlu olan yeni kocası bile onu kıskanacak. Sana da genç adam bir tavsiye. Cesareti, yüreği beş para etmez adamları destekleme. Bunlar çakılınca bir daha kolay toparlanamazlar üzülen sen olursun. Ben kemerimi böyle haksız bir yoldan kaybetmeme rağmen hala tırnaklarımla kazımaya devam ediyorum. Devam da edeceğim.

O ara Brookes’un yemeği geliyor.

Kenmo:
Buyrun Mr. Brookes.

Gamon: Senin anlattığın güreşte böyle adamlar mı vardı Kenmo?

Kenmo: Evet, Gamon.

Gamon: Ve sen gidip hala o uzun saçlı, yumuşak tipli adamı mı destekliyorsun? Bu işi izliyorsan bence tek desteklemen adam şu an bizim restoranımız da yemek yiyor.

Chris Brookes: Sen akıllı adamsın Gamon. Elinin lezzeti de gayet iyi. Sadece her Omega fanı gibi olan gerizekalı adamına söyle, ana yemeğin yanında gelecek şeyleri getirsin artık?

Gamon: KENMO!!!!

Kenmo istemeyerek getiriyor.

Chris Brookes:
Lockdown’da da işte istemeyerek bu fanı olduğun adam bana kemeri verecek.

Chris Brookes’un telefonu çalıyor. Telefonu açıyor.

Chris Brookes:
Evet Blaine, yemeğimi yiyecek bir yer buldum. Çalışanlarından biri Omega destekleyicisi biliyor musun? Ve tecavüze uğradığı için destek olmuyor gerçekten destekleyicisi. Evet uğrayacağım sizin yanınıza da. Görüşürüz.

Telefonu kapatıyor. Bir yandan yemeğini de bitirmiş oluyor. Masadan kalkıyor, bir miktar para bırakıyor.

Chris Brookes:
Eline sağlık Gamon, benden tavsiye bu adamla bu işe devam etme bence.

Restorandan çıkıyor ve kameralar kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: