PPV AEW: All Out 2024 Spoiler | Unsanctioned Steel Cage Maçı

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Uzun süredir izlediğim en kötü maç. Tam Hint dizisi şekli abartı işler var maçta. Extreme'de bir yere kadar..

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Geçen sene yılın maçına Full Gear'daki maçları demiştik bu sene de bunu diyoruz. Birbirlerine olan nefreti sıradan bir ekstrem maçla kusamazlardı. Maç sonu yaşadığı duygu değişiminden ötürü Hangman Page saflarına giriş yaptık.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
BAYILDIMMMMMMMM.

Tuğla sekansı esnasında dostlara bunun aynısının ToD 8'de Thumbtack Jack'e yapıldığını ve deathmatch güreşi sevdiren şov olduğundan bahsediyordum ki yine aynı şovdaki ağıza sokulan şırınga sekansını da yaptılar. Bahsi geçen maçtan ilham aldıklarına emin gibiyim ve bunu ana akım güreşte görmek benim için mükemmel bir durum. Çocukluğuma dönmüş gibi oldum. Maçı eke bırakıyorum;

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Uzun süredir izlediğim en kötü maç. Tam Hint dizisi şekli abartı işler var maçta. Extreme'de bir yere kadar..
Ben extreme dozajının bu tip maçlarda hat safhaya çıkarılmasına yönelik duyulan rahatsızlığı çok abartılı buluyorum işin açıkçası. Güreşin evrildiği bir nokta var kabullenilse de kabullenilmese de gerçek bu. Hangman ve Swerve arasındaki hikayenin derinliği ve birbirlerine duydukları saf nefret bize bu kadar geçmese şu maçta olanlar bana da abartı gelirdi ama hikayenin bu haliyle izlediğim maçtan ben keyif aldım açıkçası. Hatta üstte Sefa da söylemiş, normal düzeyde bir extreme maç izleseydik maça olan notum daha düşük olurdu benim.

Ayrıca maçın bitişi Thumbtack Jack'e yönelik bir referansmış, @Deathmatch Classic sağ olsun aydınlattı bizi bu konuda. Harika bir bitiş, tertemiz bir chair shot. Swerve de bu sandalyeyle beraber izne uçuyor gibi son haberlere göre. İnanılmaz bir mesai, alkışlanası koca bir sene geçirdi her şeyiyle ve izni hak etti. Çok daha iyi dönmesi dileğiyle.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Ben extreme dozajının bu tip maçlarda hat safhaya çıkarılmasına yönelik duyulan rahatsızlığı çok abartılı buluyorum işin açıkçası. Güreşin evrildiği bir nokta var kabullenilse de kabullenilmese de gerçek bu. Hangman ve Swerve arasındaki hikayenin derinliği ve birbirlerine duydukları saf nefret bize bu kadar geçmese şu maçta olanlar bana da abartı gelirdi ama hikayenin bu haliyle izlediğim maçtan ben keyif aldım açıkçası. Hatta üstte Sefa da söylemiş, normal düzeyde bir extreme maç izleseydik maça olan notum daha düşük olurdu benim.

Ayrıca maçın bitişi Thumbtack Jack'e yönelik bir referansmış, @Deathmatch Classic sağ olsun aydınlattı bizi bu konuda. Harika bir bitiş, tertemiz bir chair shot. Swerve de bu sandalyeyle beraber izne uçuyor gibi son haberlere göre. İnanılmaz bir mesai, alkışlanası koca bir sene geçirdi her şeyiyle ve izni hak etti. Çok daha iyi dönmesi dileğiyle.
Bu maçı aşırı beğenen fikirlere saygı duymakla birlikte global şirketim diye gezen bir şirkete göre Extreme dozajını fazla abartılı buluyorum ben. Maçı izlerken daha ne kadar abartacaklar bakalım diyerek izledim. Ortada bir heat olabilir de o heatı yansıtmak için direkt kafesi de kullanabilirlerdi. Sadece beton kullansalar ona da okeyim de çocukluk fotoğraflarını zımbalama işi, o parçayı bıçak gibi kullanma işleri falan acayip komik geldi bana mesela.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: