İddia: SmackDown'ın Meşhur Yumruğu Stage Kısmına Geri Dönebilir

Brave Dragon

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
22
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Randy Orton
Çok afedersiniz bok getirseler şu anki stageden daha iyi gözükür zaten de ben bu Hunterın nostalji sevgisini bir türlü anlayamıyorum. 2007 yılında yaşamıyoruz Batista gelip şovlari açmıyor adam her geçen gün dekorasyon konusunda bir şeyleri yok ediyor.

SoulmanRocky

-SOULPATROL-
Konular
4
Beğeni sayısı
69
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Rocky Johnson ve CM Punk
Dijital olarak ekrana gelir muhtemelen, ufak stage yapıp daha çok seyirci alıyorlar salona.

Çok afedersiniz bok getirseler şu anki stageden daha iyi gözükür zaten de ben bu Hunterın nostalji sevgisini bir türlü anlayamıyorum. 2007 yılında yaşamıyoruz Batista gelip şovlari açmıyor adam her geçen gün dekorasyon konusunda bir şeyleri yok ediyor.
Ne alaka hocam? Kocaman LCD ekranın gitmesi en doğru hamlelerden birisiydi. Bir de TV anlaşmalarıyla değişiyor bunlar keyiften değil

Brave Dragon

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
22
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Randy Orton
Dijital olarak ekrana gelir muhtemelen, ufak stage yapıp daha çok seyirci alıyorlar salona.

Ne alaka hocam? Kocaman LCD ekranın gitmesi en doğru hamlelerden birisiydi. Bir de TV anlaşmalarıyla değişiyor bunlar keyiften değil
Yav kardeşim senin neyi sevdiğin umrumda değil aynı şekilde benim neyi sevip sevmediğim de seni ilgilendirmiyor? Ne alaka yazmışsın bir de keyfimin kahyası öyle istiyor. Ayrıca TV anlaşmalarıyla falan da alakası yok daha geçen 6 milyar dolarlık Netflix antlaşması imzalandı her geçen gün paraları cepliyorlar.

SoulmanRocky

-SOULPATROL-
Konular
4
Beğeni sayısı
69
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Rocky Johnson ve CM Punk
Yav kardeşim senin neyi sevdiğin umrumda değil aynı şekilde benim neyi sevip sevmediğim de seni ilgilendirmiyor? Ne alaka yazmışsın bir de keyfimin kahyası öyle istiyor. Ayrıca TV anlaşmalarıyla falan da alakası yok daha geçen 6 milyar dolarlık Netflix antlaşması imzalandı her geçen gün paraları cepliyorlar.
Küfür mü ettim niye gerildin bu kadar? Sinirlendiğin birisi varsa git yüzüne söyle kardeşim internet ortamı senin stres çarkın değil. Ne alaka dedim çünkü dekorasyon konusunda her hafta değişen şey nedir? pandemiden sonra kocaman bi lcd ekran koyup 2 sene izlettiler, PLE'ler desen aynı. Teknik detaylara vakıf olduğum için de TV anlaşmalarını öne sürdüm çünkü evet bu değişimlere karar veren kurumlardan birisi de hangi kanalın şovu yayınladığı.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
78
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Profesyonel güreşin metası daha ufak, minimal sahnelere doğru gidiyor. Geçtiğimiz 30 yıla yakın süre "Titantron" ile başlayan sahnelerin evrimleşmesini görmek güzeldi ama bir yerden sonra ekstra yük gibi gelmeye başladığı belli. Pandeminin bitmesiyle beraber özellikle WWE tarafında çok büyük bir talebin oluşması da daha çok seyirci alabilmek için sahneyi küçültme eğilimine neden oldu. Bu noktada tribute şovlar harici "SmackDown fist"i temelli getirebileceklerini düşünmüyorum, ki zaten nakliyesine vs. ciddi add-on cost getirecek bir yapı.

Brave Dragon

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
22
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Randy Orton
Küfür mü ettim niye gerildin bu kadar? Sinirlendiğin birisi varsa git yüzüne söyle kardeşim internet ortamı senin stres çarkın değil. Ne alaka dedim çünkü dekorasyon konusunda her hafta değişen şey nedir? pandemiden sonra kocaman bi lcd ekran koyup 2 sene izlettiler, PLE'ler desen aynı. Teknik detaylara vakıf olduğum için de TV anlaşmalarını öne sürdüm çünkü evet bu değişimlere karar veren kurumlardan birisi de hangi kanalın şovu yayınladığı.
Üstüne konuşmaya bile gerek yok Fox eranın ilk şovundan kesitler ve güncelden kesitler.

Ekli dosyalar

• IMG_20240905_235119.jpg
    IMG_20240905_235119.jpg
    80.6 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240905_234844.jpg
    IMG_20240905_234844.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240905_234833.jpg
    IMG_20240905_234833.jpg
    93.5 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240905_234739.jpg
    IMG_20240905_234739.jpg