RPG Interlude

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
002_JHARDY_10032017cp_18--68f274e1f2ad3800f030be454841ed03.jpg

"Kaybedilenleri konuşmak için fazla olgunlaşmadım mı? Yazdıklarımı çizdiğim bir gecedeyim. Ne hale düştüm hatırlamıyorum. Daha farklı bir açıklama mı yapmak zorundayım? Bana verilen kağıt değişti ve şimdi de herkesin yüzüne bakıp gülümsemem mi gerekiyor?"

"Tüm bunların benim isteğim dışında ilerlediğinin farkındayım. Onca yol onca macera, onca manzara ve onca renkler. Hepsi bir hikayeden fazlası değil miydi? Bana yalan söylenmişti. Tüm bunların böyle olmadığını söyleyen ünlüler, Müzik endüstrisinde arkamdan kuyumu kazan üç akor ile ünlü olmayı bekleyen sahtekarlar. Bir viskiden sonra belki de yazacakları tüm dörtlükler değişecek olan sosyal medya fenomenleri. Artık menajerlerin yönettiği ve antrenörleri dinlediğim bir süreçten çıkmak istiyorum. Kendi düzenimi ve kendi tecrübelerimi kullanabilirim."

"Sürekli tekrar eden bir melodinin durması için temanın değişmesi gerekiyordur."

021_JHARDY_10052017cp_681--9ea6d7dad1c3cb39a16c29f818a88045.jpg

"Bir buçuk aydır antrenmanlar için doğru bir destek almıyorum. Yanlış yönlendirme yapan çalışanlar yüzünden tempomu ve üretkenliğimi kaybettim. Doktor randevularım ve fizik tedavilerim sizlerin karşısına çıkmama engel oldu. Bir tık daha iyi bir sürece girdiğimden eminim. "

"Henüz size kafamdaki yeni notaları aktaramadım. Bulunduğum sosyal konumu sizlere yansıtmam gerekiyor."

"Güreş için bu sürece adapte olmak ve zorlukları kaldırmak zorundayım. Bizim hakkımızda konuşmaya devam eden kişileri susturmadan önce fazla konuşmalarına izin vermiş olmak her fizik tedavide aklıma geldi ve bu durumdan duymuş olduğum rahatsızlık canımın yanmasına sebep olan antrenmanlara geri dönmeye itti."

"Bas ya da geç mi diyordunuz? Fazla baş ağrıtıcısınız. "​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: