RPG Interwiev with Future 2x PURE Champion

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
27
Beğeni sayısı
252
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Arka alandayız ve muhabirin yanında Chris Brookes var.

Muhabir
: Bayanlar ve baylar bugün ki konuğum Chris Brookes. Bu hafta olanlar hakkında ne düşünüyorsun Brookes?

chris brookes backstage.PNG

Chris Brookes: Güreşçi meclisi, açıkçası The Miz’in PGW’ın yaptığı ve istediği değişim için gayet yerinde bir karar. Düzgün işlenirse kesinlikle PGW’a yarar sağlayacak bir sistem. Ancak bu sistemin daha ilk haftadan ne kadar çökmeye meyilli olduğunu gördük. Malakai’ı ikinci oylama sonrası 1 oyla yendim. Sadece 1 oyla kazandım. WrestleMania’da mağlup ettiğim, SummerSlam’de pinlediğim eğer Kenny Omega karışmasa bir kez daha altıma alacağım Malakai’a karşı sadece 1 oy? Bu şaka gibi. Pure şampiyonluğunun hem bu London Cup kontratından hem de bu meclisten ayrı tutulması gerekiyor. Çünkü Pure Kemeri, Saf Güreşe ait olmalıdır. Güreşçiler çıkıp birbirinin canını okuyarak bu kemere aday olmalı ya da bu kemeri kazanmalı. Ben bunu yaptım. Ancak Kenny Omega yapmadı. Elinde bir adet kağıt parçasıyla haksız bir şekilde geldi, kemeri çaldı gitti. Şu an Wyatt’ın elinde oyuncak olan Omega yaptı bunu. Bir de bana oy verdiler. Benimle alakalı bir planınız olabilir, beni daha kolay bir rakip olarak görüyor olabilirsiniz NE DÜŞÜNÜYORSANIZ DÜŞÜNÜN, NE PLANLIYORSANIZ PLANLAYIN. HEPİNİZİ ÜST ÜSTE KOYARAK YENECEĞİM VE O KEMERİ GERİ ALACAĞIM.

Chris Brookes kadrajdan çıkıyor ve kameralar kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: