Bloodline'ın Halefi Judgment Day

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,511
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

WRKD Wrestling'in aktardığına göre WWE, Judgment Day'i hayranların ilgisi ve uzun ömürlülük açısından The Bloodline'ın hikayesinin halefi olarak görüyor. Judgment Day'in bölümleri çeyrek saatlik reytinglerde sıklıkla büyük ilgi görüyor ve ilerleyen şovların da merkez noktası olmaya devam edecek.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Yanlış karar. Bunu denedikleri, YouTube'a Bloodline için SD sonrası yükledikleri 10 dakikalık recap videolarının aynısını JD için de RAW'da yapmalarından belliydi bir süredir. Keramet Bloodline'da, başka bir şeyde değil. Sırrı Süreyya'nın kesin bu konuyla ilgili bir özlü sözü vardır ama ben bir şey çıkaramadım maalesef. JD, Bloodline gibi katmanlı bir yapı değil, tam aksine bir meme grubu hüviyetinde. Priest'in göstereceği hesap dışı bir performans harici Rhea ve Dom'un albenisi düşüşe geçtiği an çok bir kıymeti kalacağını düşünmüyorum JD'in.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Tam olarak #kaynakgöster etiketi kullanmalık bir haber. Bu ve benzeri Twitter sayfalarının yaptıkları haberleri dikkate almamanızı öneririm.

Judgement Day’in SummerSlam sonrasında Priest ve Balor üzerinden bir gerilim ile sonucunda grubun dağılması ile sonuçlanacak bir hikaye göreceğimizi düşünüyorum.

The PrinXe

Life is so damn good
Konular
200
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
285
RPG Karakteri
LA Knight
Favori Güreşçi
Finn Bálor
Gereksiz olur şahsen, Judgment Day yavaş yavaş dağılma noktasındayken ve hâli hazırda birçok olayı varken bu fazlaya kaçar.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
JD bence RAW'ı izlenebilir kılan 2 faktörden birisi. Şu anda da Bloodline sonrası en çok ilgi çeken gruplardan birisi. Reytingleri arttırıyor, seyirciden hayvan gibi reaksiyon alıyorlar. Kesinlikle doğru karar.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
JD bence RAW'ı izlenebilir kılan 2 faktörden birisi. Şu anda da Bloodline sonrası en çok ilgi çeken gruplardan birisi. Reytingleri arttırıyor, seyirciden hayvan gibi reaksiyon alıyorlar. Kesinlikle doğru karar.
Katılıyorum. Yine de Bloodline gibi uzun bir hikaye olarak görülmedikleri kanaatindeyim. Bu haber biraz uçmuş bu konuda. Hiçbir şey Bloodline’ın halefi olamaz şu anda.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Katılıyorum. Yine de Bloodline gibi uzun bir hikaye olarak görülmedikleri kanaatindeyim. Bu haber biraz uçmuş bu konuda. Hiçbir şey Bloodline’ın halefi olamaz şu anda.
Bloodline birkaç yıllık bir proje. JD ise yer yer çok fazla sarsıldı. Seyirciyi kendine çekebildiği dönem herhalde bir yıl bile olmadı. Normal güreş hikayeleri için gayet yeterliler ama Bloodline da zaten normal bir hikayeden çok daha fazlası.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: