RPG İntikam Tablosu

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
452
PG Nakit
240
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Randy Orton arka alanda beliriyor.

20181030_sd_thumb_orton--8caa6113f217e515b38f6c5316751c31.jpg

Avcı ve av. Bu sektördeki kariyerim senelerce bu ikili arasındaki ince çizgide çekti. Her zaman beni avlamak isteyen avcılar oldu. Her zaman hedef tahtasının ortasında oldum. Her zaman ana odak halindeydim. Sırtımdan bıçakladılar bana ateş ettiler. Beni avlamak için her türlü pisliği yaptılar. Fakat bilmedikleri bir şey vardı. Asıl Avcı yılanın ta kendisi. Bu gördükleri sürüngen beklemedikleri anda onları dişleriyle paramparça edip zehrini onlara saçmaya her zaman hazır olacak. Namlunun önünde ben varım tıpkı 22 yıl önce sektöre adım atarken olduğu gibi. Fakat bundan nasıl kurtulacağını artık bilen biriyim. Defalarca kez vuruldum. Yaralarımla geri döndüm ve vurdum. Bu yüzden Dexter Lumis, sana acıyı getiriyorum. Dişlerimle bütün uzuvlarını paramparça edip seni bir ormanda kanının kokusuyla baş başa bırakacağım. Zevkle senin kıçına tekmeyi basıp çığlıklarını dinleyeceğim. Dexter, benim listem kabarık ve sen bu listeye kendi ismini zorlaya zorlaya kazıdın. Bu yüzden gözümü diktiğim yolumda bana bir engelsin. Seni silip sıradaki adımıma doğru yol alacağım. 20 Mayıs 2022 bu tarihi asla aklımdan çıkartamıyorum çünkü sırtım beni bunun için her gün uyarıyor. Ağır bir ameliyat'a girdim. Bir daha güreşemeyeceğimi söylediler fakat direndim. İntikam hırsıyla güçlendim. Geçmiş hesaplarımı kapattığım gibi onlarla hesabımı kapatma hırsıyla. Onların kanını yerde bırakmama hırsıyla güçlendim. Her gece yatağıma yatmadan önce sırtımda ağrılar hissediyorum. Her gece! Bu ağrıları çektiğim her vakit onları düşünüyorum. Beynim onları kafamdan silemiyor. Onları ve onlarla olan kapanmamış hesabımı. Acı. Onlar bana acı çektirdi. Bugün birbirlerine acı çektiriyorlar yarın da başkasına çektirecekler. Fakat bir gün tekrar sıra bana gelecek. Sıramı bekliyorum. Hesabımı kapatmak için sıramı bekliyorum. Ve söz veriyorum ki sıra bana geldiğinde onların kanını tek tek dökeceğim. Onlara bana yaşattıkları acıyı tek tek yaşatacağım. Geçmişte yaptıklarım ve Dexter'a yapacaklarım gibi. Dexter Lumis sen bir provasın. Sanattan anladığını gördüm. Artık ressam değil tablo olacaksın. Fırçan artık benim ellerimde. İlk tablom için çalışmalara başlıyorum. Yakında neler yapacağımı resmeden bir tablo. Geleceği herkese göstereceğim bir tablo. Çektiğim acıların yansıması olan bir tablo. Tuvale senin kanını fırçayla kazıyacağım. Eserime ne isim vereceğimi biliyorum. Bu tablonun ismi 3 harf, R-K-O!

Kameralar kapanıyor.​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: