RPG PAYBACK #44'e Puanınız ve Değerlendirmeniz

Puanınız?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

Oy: 1 14.3%
  • 5

Oy: 6 85.7%

• Kullanılan toplam oy
    7

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,136
PG Nakit
0
20171118_nxt_dreamentrance--9a32f77a480e775a7f8290f88df33510.jpg
7zj1hm9.jpg
maxresdefault.jpg

hdMPZpqczT-.jpg
NDeAmXPULTi.jpg
x_-dLqp5j.jpg

Sizce SummerSlam dönüşü PAYBACK nasıldı?​

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
25
Beğeni sayısı
231
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Ne kadar kemeri kaybetsekte SummerSlam'in devamı gibi çok güzel bir PAYBACK oldu. 5 Puanı verdik

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
33
Beğeni sayısı
511
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Velveeten'in dönüşü gerçekten efsane oldu, müthiş bir fake yedik. @Kras Mazov Onur'da hiç bozuntuya vermeden baya yutturdu bize her şeyi.. 🤣🤣 Omega'nın SS ölmediğini görmekte hoş tabi ama döndüğü gibi de Kemeri kapması şaşırtıcı oldu.. Brookes'ın da 6 gün kemeri tutması ayrı bir olay.. Biz yine 1-0 öndeyken 90+5 uzatmalarında iki gol yiyen takım gibi kaldık ama senaryonun devam edeceğini düşünüyorum, Black bu PURE senaryosundan kolay kolay çıkmayacak gibi görünüyor. Lumis'in değişimi hakkında pek bir şey diyemeyeceğim ama bana göre biraz erken gerçekleşti gibi elbette bunun kararını @American Psycho ve @Boss daha iyi verecektir. Orton ile zaten her şovda atışmaları olan bir karakter, maça müdahale etmese de sonunda yine sataşmayı başardı. Bloodline hikayesinin buralara geleceği zaten az çok belliydi, GoD'un Jey tarafında olması pek şaşırtmadı ama olaylar felaket karışacak..

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
29
Beğeni sayısı
211
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Dexter Lumis
Velveeten'in dönüşü gerçekten efsane oldu, müthiş bir fake yedik. @Kras Mazov Onur'da hiç bozuntuya vermeden baya yutturdu bize her şeyi.. 🤣🤣 Omega'nın SS ölmediğini görmekte hoş tabi ama döndüğü gibi de Kemeri kapması şaşırtıcı oldu.. Brookes'ın da 6 gün kemeri tutması ayrı bir olay.. Biz yine 1-0 öndeyken 90+5 uzatmalarında iki gol yiyen takım gibi kaldık ama senaryonun devam edeceğini düşünüyorum, Black bu PURE senaryosundan kolay kolay çıkmayacak gibi görünüyor. Lumis'in değişimi hakkında pek bir şey diyemeyeceğim ama bana göre biraz erken gerçekleşti gibi elbette bunun kararını @American Psycho ve @Boss daha iyi verecektir. Orton ile zaten her şovda atışmaları olan bir karakter, maça müdahale etmese de sonunda yine sataşmayı başardı. Bloodline hikayesinin buralara geleceği zaten az çok belliydi, GoD'un Jey tarafında olması pek şaşırtmadı ama olaylar felaket karışacak..
Eski gimmicki ile promo kesmek çok zordu. Bir an önce WWE'deki yeni görünüşüne bir gimmick uydurup onu oynamak istedim.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,437
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Alberto'nun olaysız konuşup dağılması hoşuma gitti. PPV sonrası ilk şovda aslında insan olay istiyor ama bazen böyle sakinliklere "aa hiç bir şey olmadı lan" demek de güzel oluyor. O sakinlik hoşuma gitti. Kendimle alakalı da baktım karakter intihar ediyor gidiyorum dümeni çekeyim dedim daha buradayız yani sıkıntı yok. Mark Henry şekli yaptık yani. Wyatt ile alakalı olarak da ben nedense rastlantısal olduğunu düşünüyorum karşılaşmanın. Televizyon kemerinin içinden geçmiş karakterin bu kemere ihtiyacı yoktur bence. Adamlardan da intikam alak la kötü söz sahibinin olmasın. Goldust 1 Wes 2 şu adamları boğmadan gitmemek lazım. Maç da güzeldi hoşuma gitti tempolu geçti, maç içi konuşmalar maça iyi anlam kattı. Ailenin kalanının ne olduğunu bilsek daha güzel olurdu. Ya da şu Velveteen kısmını atsak güzel mi olur bilmiyorum artık orası ekibin takdirine. Z-Sex ile Another Life muhabbeti güzel olacak ve bence Z-Sex buradan bir şeyler çözecek gibi duruyor. Breeze de orada pin loss alabilecek tek kişiydi ama ileride maçı da getirecek kişi gibi duruyor. Brookes vs Black maçı ağırlığı olan ve belirsiz bir maçtı çünkü ikisi de PPV favorileriydi. Bunu düşünürken Omega'nın gelip kemeri alması güzel ama PPv'da Omega'nın olayı muallak gözüküyordu bence bir tık muallak da kaldı. Rhea'nın gidişi ile alakalı bence böyle bir gidişten ziyade Omega temiz dövüp sakatlasa hoş olurdu gibi duruyor. ME'de de bu ters köşeyi beklemiyordum. WWE'de de aynısının yavaş hâlini gördük falan demicem çünkü bu sefer dümdüz face birisi birden işleri değiştirdi ve bence çok kıyak bir hareketti. Canlı kalamadık artık yaşlandıktan sonra canlı kalmak zor oluyor ama en azından gördüklerimizi düşündüklerimizi aktaralım. PPV sonrası şovlar bütün olarak hareketli olur normalde bu şovun sadece ikinci yarısı hareketliydi ama hızlı da olsa yavaş da olsa ben genel itibariyle şovu beğendim 5 puanı attım, elinize sağlık.

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
59
Beğeni sayısı
737
PG Nakit
120
Genel itibariyle keyifli bir şov oldu. Alberto'nun sıradaki rakibinin kim olacağı merak ettirdi. Kemeri bir süre daha taşıyacağını düşünüyorum. Güreşçiler Meclisi uygulamasının nasıl işlediğini göreceğiz artık gelecek hafta. Dream - Wyatt maçı da epey iyiydi. Maç içi trash-talk kısımları biraz daha karakterlere uygun ya da farklı biçimde olabilir sanki, bu haliyle günlük diyalog gibi duruyor bazı kısımları. Maç baya hareketli geçti, sonda olanlar da Lockdown'da kemeri Dream'e karşı koruyacağımız izlenimini uyandırdı. Malakai derin mesajlar verdi derken TTC potasında da Another Life v. SEX'e gidildiği belli oldu gibi. Ring içi atışmalar epey güzeldi, maçın da öyle olacağına inancım tam. Dexter Lumis'in yeni tarz şaşırttı. WCW Raven tarzı bir gimmick mi denenecek acaba. Her halükarda Orton'la olan işlerini bitirmeden iki isme de rahat yok gibi. PUREC'de ise Brookes'un korumasını ama Black ile feudun devam etmesini bekliyordum, Omega'nın dahil olması şaşırttı. Omega nasıl bir reign izletecek bakalım. ME'de iç hesaplaşma vardı, Jey v Roman rekabetinden en sonunda Jey üstün çıkacaktır diye düşünüyorum. Lockdown'da tamamıyla şekillenmiş olur aralarındaki mücadele

Güzel bir şov oldu, ellere emeklere sağlık. Benden 5 çalışır, gelecek haftayı da heyecanla bekliyoruz.

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Çok yoğun bir dönemdeyim o yüzden ekipten özür diliyorum, şovu takip edemedik ama promo gelecek önümüzdeki şova kadar. Şovu biz açmışız, klasta bir konuşma yapmışız. Şu aşama da birinin bölmesini beklerdim, çünkü Jey ve Roman'dan sıyrıldık gibi ve rakip kim olabilir hiçbir fikrim yok. O yüzden bu bekleyiş birkaç hafta daha sürecek gibi kendi adıma ama kemerle diğer saltanatlara nazaran daha uzun bir süre geçireceğime dair inancım var. Karakter hafif aristokrat yönünde de kaymış, bakalım hafif hafif bir otorite figürü kokusu alıyorum karakterden eğer yeni bir GM falan durumları olursa yerimizi alabiliriz saflarında. Ricardo kardeşe de anons için teşekkürler. The Miz'in yaptığı icraat şok etti. Hem kendi karakterine çok uygun bulmadım hem de bu fikir nasıl işlenecek çok heyecanlandırdı. Sabırsızlıkla bekliyorum bu güreşçi meclisinden ne çıkacağını günün sonunda güreşçi meclisinin ilk büyük kararı benim rakibim olabilir gibi duruyor WHC'in doluluğu düşününce. Bekliyoruz, mecliste yerimizi alacağız alhamdulillah. Velveteen'in intihar ettiği düşünmüştük cidden ama düşüncelerinden bu kadar çabuk arınmış olabileceğini düşünmüyorum ben, bir şeyler gizlediğini hissediyorum. Müziği de süper olmuş, bu Velveteen geçtiğimiz yıldaki Velveteen'den daha ürpertici hissettiriyor ama genel olarak. Ve bunun için Wyatt feudu inanılmaz iyi olabilir, Velveteen'in Dream ile olan feudundan beri düşüşte olduğunu hissediyorum ben ve bu feud işleri değiştirebilir gibi hissettiriyor biraz. Umarım öyle olur, çok keyifli olacak bu feudu izlemesi. Malakai'de sağlam bir promo kesmiş, kemer maçı için o maçta heyecanlandırıyor bakalım. Bu SEX' diğer SEX'lerden ayrılıyor bence. İçlerinde açık ara en cıvığı bu olacak gibi hissediyorum, diğer ekipler gibi ağır bir hikaye dönmez gibi günün sonunda. Tamamen eğlenmeye ve eğlendirmeye çalışacaklar gibi. Günün sonunda Hardy vs. Ospreay'e gitmemiz gerektiğini de düşünürsek, bence bu yeni SEX kemerler için ciddi bir aday. Val Venis'te bu kemeri bir daha alıp bir rekor kırabilir bakalım, beklemedeyiz. Maçta ise Hardy'in kazanması zaten beklenildik bir durumdu, Breeze henüz çok toy ama onu yetiştirirken Bate'deki hatalara düşmeyecektir Venis. Öyle umuyorum. Lumis'in yeni karakteri oldukça ilgi çekici, Bo Dallas'ın serisinin biraz daha uzamasını bekliyordum ben aslında ama Lumis için de böyle bir spot şarttı o yüzden iki taraf içinde okey olduğunu düşünüyorum. Bu haliyle Lumis'in önü biraz daha açık bence, Randy ile olan feudunun gidişatına göre kendini daha yüksek bir yerlere atacaktır rakibiyle beraber. Bo Dallas'ın ise karakter hala güzel gidiyor, neler yapacak beklemedeyim. Kenny Omega'nın bu hakkı hiç böylesine cash-in gibi kullanacağını düşünmüyordum daha çok 1v1 maçta olacak gibi bir hissiyat vardı. Bence epey şaşırtıcı ve güzel oldu Brookes için kemeri bu kadar kısa sürede kaybetmek can sıkıcı olabilir ama bu kemeri kazanmak daha keyif verici olmalı. Onu da, Kenny Omega gibi tebrik ediyorum yeniden. Hayırlı uğurlu olsun. Main-event çok epikti. Jey Uso'nun yalnız başına savaşacağını düşünüyordum ben Bloodline'a karşı ama öyle olmadı. GOD işleri değiştirebilir, ben günün sonunda Roman Reigns'in üstün çıkacağını düşünsem de izlemesi çok keyifli olacak. Bu ekibin ekim ayına bir WAR GAMES getireceğini düşünüyorum zorla ama bakalım, canlı takip etsem kesinlikle çok keyif alırmışım. 5 veriyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: