Judgment Day Hakkında Düşünceleriniz

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
ya bu şirketin bir şeyin suyu çıkana kadar bırakmaması ne zaman bitecek? Bir Stable yaptınız Stable'ın Leşliği bir yana bu stable'ı dağıtmak için illa

Damian Priest'e MİTB vermeniz

Finn Balor'un 2. Kez Ana kemer maçına çıkaracak olmanız

RAW brandında olan adamın gidip NXT'de ki mid card kemeri alması

Mı lazım?

Yani şu Stable'da ki tek İyi şey Rhea Ripley. Ben başından beri sevmiyorum bu Stable'ı. Belki daha güzel şeyler olabilirdi ama işin içine Triple H ve yönetim ekibinin vizyonsuzluğu girince böyle bir şey çıktı. Şu stable'ın karşısına doğru düzgün bir Stable çıkmadı. dağılmaları için teker teker kemerleri kaybedecekler. İhanet edecekler birbirlerine. Bu mudur abi? Her zaman ayni şeyi mi göreceğiz?

Sizin Judgment Day hakkında düşünceleriniz neler?​

Konular
17
Beğeni sayısı
171
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Bence bayağı büyük çöpler. Beynini abur cuburları doldurmuş, önüne ne koysan beğenecek, irade yoksunu ABD izleyicisi için beğenebilir. Bence büyük çöpler. Babam Rey olsa onu dövsem beni de boolarlar. Heel olma mevzusuna bak.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Neden bir aradalar? Sebep ne, amaçları ne? Rhea'ya bu ekiple olmanın katkısı ne? En parlak kadın yıldızınızı bu işle boşa oyalıyorsunuz. Dominik eğlendiriyor eyvallah ama başka da hiçbir şey yok bu ekipte. Neden bu kadar el üstünde tutuldu anlamıyorum.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Cody Rhodes sakatlandı diye doğan babyface ihtiyacı için Edge'i bu oluşumun içinden çektiler. Edge yerine Finn Balor geldiği gibi bir halt olmayacağı belliydi. Edge önderliğinde devam etseydi muazzam bir şeyler olabilirdi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bence bayağı büyük çöpler. Beynini abur cuburları doldurmuş, önüne ne koysan beğenecek, irade yoksunu ABD izleyicisi için beğenebilir. Bence büyük çöpler. Babam Rey olsa onu dövsem beni de boolarlar. Heel olma mevzusuna bak.
Dominik'in boolanma sebebi bu değil ki, berbat bir güreşçi ve karizma vakumu bir eleman olup bu kadar yükselmesinden ötürü seyircilerin nefretinden tezahür eden bir yuhalama bu. İlk başta böyleyken akabinde kültür haline gelmiş bir şey. Rey Mysterio'dan ötürü yuhalanıyor olsa en azından senaryo tutmuş da ondan heat alıyor derdim ama o da yok... Dün aldığı galibiyet bile başlı başına rezillik, ben normalde böyle farklılıkları severim ama 15 dakikalık maçta toplamda 3 yumruk 2 tekme atarak kemer kazanmanın da hiçbir mantığı yok maalesef.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: