Riddle ve Rollins Arasındaki Buzlar Erimiş

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Seth Rollins ve Matt Riddle arasındaki sorunlar resmen geçmişte kaldı. İkili arasındaki sorun, Riddle'ın o dönemki eşi Lisa'nın, Rollins'in eşi Becky Lynch de dahil olmak üzere WWE'deki kadınların vücutları hakkında yaptığı yorumlardan kaynaklanıyordu. Riddle ve Rollins arasındaki bu gerçek sorunlar, 2022'nin sonlarındaki feudlarının bir parçası olarak ekrana da yansımıştı. ImPaulsive podcast'inde Rollins, bundan bahsetti:

"Gerçekte onunla biraz tartışmıştık, benim onunla biraz sorunum vardı, şovları izlerken bunu biraz anlamışsınızdır. Bunu kendi lehimize kullandık çünkü şimdi viral olan ve seyirciyi etkileyen hatırladığınız bir anımız var, yani kazan kazan kazan diyebilirim. Benden özür diledi ve aramızdaki buzları erittik. Ben kimseyi silmem, 'ikinci şans yok, bana yanlış yaparsan senden sonsuza kadar nefret ederim' diyen adamlardan değilim, o kadar inatçı değilim, o kadar ciddi bir şey değil."

TALKSPORT-Matt-Riddle-and-Seth-Rollins.jpg

Kaynak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,572
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bunların arasındaki problem şahsi değildi diye biliyorum ben ya. Ospi ile Rollins'in kapıştığı dönemde Ospi safını tutmuştu sadece Riddle, benim hafızamda öyle kalmış. Çözülmeyecek bir şey değil yani, ama bunu güzel değerlendirmişler gerçekten.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: