WWE NXT Great American Bash Day 2 Spoiler | NXT Şampiyonluğu Maçı

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Şov başlıyor. Hank Walker & Tank Ledger'ın NXT Great American Bash Birinci Gün vlogundan sonra açılışa geçiyoruz.

Pete Dunne vs. Trick Williams
Kazanan:
Pete Dunne

Arka alanda gerçekleşen 4 Temmuz partisine dair görüntüler geliyor, Eddy Thorpe ve Lexis King'in partide hangi müziğin çalınacağı konusunda tartıştıkları için dışarı atıldıkları görüyoruz. Ayrıca Robert Stone ve Stevie Turner'ın Glizzy Yeme Yarışması'na katıldıklarını da görüyoruz.

Sahne arkasında Nathan Frazer, NXT Şampiyonu Ethan Page'e maçından önce şans diliyor, ancak Page karşılık olarak bu gece şansa ihtiyacı olmadığını söylüyor.

NXT Kadınlar Kuzey Amerika Şampiyonluğu Maçı
Kelani Jordan (c) vs. Tatum Paxley
Kazanan: Kelani Jordan (c)

Maçtan sonra, maç esnasında ring kenarında görünen Wendy Choo aniden Paxley'e saldırarak onu boğmaya çalışıyor.

Charlie Dempsey & Myles Borne kuliste konuşurken Wren Sinclair onlara Tavion Heights'ın nerede olduğunu soruyor. Dempsey ise Heights'ın Pro-Wrestling NOAH'ın N1 Victory Tournament için The Family önünde Japonya'da olduğunu açıkladı. Sonrasında D'Angelo, Dempsey'e Sinclair'in bu geceki maçını kazanması halinde gelecekte NXT Heritage Cup'ta bir şans elde edeceğini söylemiş.

Axiom, NXT Performance Center'a geliyor ve Frazer'a bu geceki maçları için hazır olduğunu söylüyor.

Pete Dunne, kuliste Trick Williams ile kavga ediyor fakat ikiliyi ayırıyorlar.

NXT Şampiyonluğu Maçı
Ethan Page (c) vs. Oro Mensah
Kazanan: Ethan Page (c)

Konular
73
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Yaaaani, şov bende baştan sona büyük hayal kırıklığı oldu. Dunne eğer NXT'de devam edecekte Trick ana kadroya gönderilecekse bu maçın sonucunu anlıyorum ama Dunne hali hazırda Sheamus ile de feudda galiba. Bilmiyorum ya Day 2'den çok ümitliydim, ekstra birkaç hamle bekliyordum hele AEW ile çakışacağı bu dönemde ama büyük hayal kırıklığı oldu. Oro Mensah işini zaten başından beri çözememiştik, geçiş rakibi olacaksa da ya daha iyi bir isim ya da Noam Dar'ın dönüşüne bağlamak lazımdı bir şekil. Maalesef sınıfta kaldı benim açımdan bu şov.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: