Promo Çeviri | "Sınır Dışı Edildiler, İğrenç Sakalları Olduğu İçin"

Bulletproof

#uncensored
Konular
160
Beğeni sayısı
308
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1

Joe Hendry: "İyi insan lafın üstüne gelir; WWE'deki ilk tarihi Joe Hendry konserine hoş geldiniz. Şimdi benim konserlerim dünya çapında ciddi bir şekilde övülür ancak bugün onu buraya NXT'ye getirdik, aranızdaki heyecanı hissedebiliyorum ve özel bir şey yaratmam gerektiğini biliyordum çünkü dünya Joe Hendry'ye inandığını söyledi! Öyleyse herkesin seveceği bir şarkıya ihtiyacımız var, tabii, neredeyse herkesin. Bana birazcık süre verin, tamamız, güzel.

Joe Hendry işleri daha iyi hale getirir ama daha hala görecek çok şey var, Joe Hendry işleri daha iyi hale getirir, NXT'deki herkes için
İskoçya'dan bir güreşçi var, TNA'i temsil ediyor ve şefler mutfaktaydı
[Shawn Michaels ve Triple H'in 2008'den şef kıyafeti giydiği bir fotoğraf ekrana geliyor] çünkü hayranları olduğunu biliyorlar, 'İnanıyoruz' diye şarkı söylüyorlar ama hayran kulübünün başkanı Booker T adında bir adam [İskoçya kırsalında İskoç kıyafeti giymiş Booker T'nin fotoğrafı ekrana geliyor]
Şimdi Joe Coffey hakkında konuşalım çünkü anlatabileceğim bir hikaye var ve kendisinin İskoçya'dan geldiğini iddia ediyor ama Dutch Mantell'in oğlu [Joe ve Dutch/Zeb Colter'ın yan yana olduğu bir fotoğraf ekrana geliyor]
Eğer Gallus'tan nefret ediyorsan, ellerini salla
Sınır dışı edildiler, iğrenç sakalları olduğu için

Herkes! Hep beraber!
[seyirciler 'İnanıyoruz' diyerek katılıyorlar]

Bunun eğlenceli olacağını biliyordum ama siz bu gece GERÇEKTEN bir parti havasındaydınız! Öyleyse ne yapıyoruz, ufak bir tekrar [seyirciler seviniyor] ve belki de dönüp duran belli bir şarkı ve belli bir yüz göreceğiniz bir şey söylemeliyiz [Joe kendini işaret ediyor ve seyirciler onaylarcasına seviniyor.] Ne düşünüyoruz NXT Universe? [seyirciler seviniyor] Pekala, halk konuştu, öyleyse beraber söyleyelim--" [Gallus geliyor ve Joe Hendry'yi bölüyor]

Joe Coffey: Yeter! Yeter! Ses, 1-2. Elveda NXT, şarkı tekrarı olmayacak! Sen, sen bir saman alevisin, sen bir atımlık barutsun, sen bir internet meme'isin, sen tek bir marifeti olan birisin! [Üçlü ringe adım atıyor, Hendry'yi çevreliyor] Ve eğer bu şarkıyı bir kez daha duyarsam, birileri eceline susamış olacak. Sanki, Joe, bu şarkıyı önceden de duymuştum, öyleyse eğer kavga istiyorsan haydi gel. Hadi madem--" [Hendry, Coffey'yi yumrukluyor ancak Mark ve Wolfgang ona saldırıyor ve gitarını sırtında parçalıyor.]​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: