Blair Davenport Acımıyor

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Blair Davenport'un konuşmaya bak... Alim değilse de ariftir bu kadın. Öyle bir konuşma yaptı ki safımızı belli ettirdi. Bundan da bağımsız olarak Bianca & Jade ikilisinin dağılması için şampiyon tayfanın bu çekişmeden galip ayrılması şart.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Blair Davenport'un konuşmaya bak... Alim değilse de ariftir bu kadın. Öyle bir konuşma yaptı ki safımızı belli ettirdi. Bundan da bağımsız olarak Bianca & Jade ikilisinin dağılması için şampiyon tayfanın bu çekişmeden galip ayrılması şart.
Dağılmadan biri sakatlık ayağına çekilecek muhtemelen. (Bianca olacağını düşünüyorum.) Sonra da dönüp Kraliçeye saldırmaca.

WM için Flair-Belair locked. ME bile olabilir. At fava babam.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Dağılmadan biri sakatlık ayağına çekilecek muhtemelen. (Bianca olacağını düşünüyorum.) Sonra da dönüp Kraliçeye saldırmaca.

WM için Flair-Belair locked. ME bile olabilir. At fava babam.
Bianca v Jade yaşanmaz mı diyorsun şu aralar?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Randy-Cody de olmayacak bak gör babam...
Randy v Cena görünüyor ufukta, onun için de ortaya kemer koyacak olurlarsa ben gerçekleşme ihtimalini çok da düşük görmüyorum. Ama olsa olsa SummerSlam'de olurdu, onu da yapmadılar. O yüzden ihtimali düştü tabii, yine de dediğim gibi bekleyip görmek lazım.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Randy v Cena görünüyor ufukta, onun için de ortaya kemer koyacak olurlarsa ben gerçekleşme ihtimalini çok da düşük görmüyorum. Ama olsa olsa SummerSlam'de olurdu, onu da yapmadılar. O yüzden ihtimali düştü tabii, yine de dediğim gibi bekleyip görmek lazım.
Cena için Breakker ve Gunther diyorum ben bu arada, Randy maçı tamamen last dance olur gibi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Cena için Breakker ve Gunther diyorum ben bu arada, Randy maçı tamamen last dance olur gibi.
Benim dediğim ufuk bayaaaa bi ufuk zaten babam WM 41 gibi bir ufuktan bahsediyorum. Yakın vadede ben de Breakker veya Gunther diyorum. Grand Slam işinden dolayı Breakker bir adım daha önde görünüyor ihtimaller arasında.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: