Bron Breakker Sami Zayn'i Övdü

Centria

özledim
Konular
212
Beğeni sayısı
961
PG Nakit
330

Bron: "Bu kemeri taşıyabileceğim en yüksek prestij ve onurla, Pazartesi Gecesi RAW'da yapabileceğimiz en yüksek seviyede taşıyacağım. Sami bir süredir zirvede. WrestleMania'da main eventte yer aldı. Birçok kez Kıtalararası Şampiyonluğu var, [eski bir] Dünya Tag Team Şampiyonu. Hall of Fame bir kariyeri var, bir gün Hall of Fame'de olacağına hiç şüphe yok."​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kayfabe dışı bir röportajda söyledi sanmıştım bunları başlıkta görünce, böyle bir konuşma yapması Bron Breakker'ı babyface olarak mı booklayacaklar acaba diye düşündürmedi değil. Eğer öyle bir plan yoksa böyle bir demeç vermesi tüm gerçekçiliğe ket vurmuş ne yazık ki.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Kayfabe dışı bir röportajda söyledi sanmıştım bunları başlıkta görünce, böyle bir konuşma yapması Bron Breakker'ı babyface olarak mı booklayacaklar acaba diye düşündürmedi değil. Eğer öyle bir plan yoksa böyle bir demeç vermesi tüm gerçekçiliğe ket vurmuş ne yazık ki.
Bunların gerçek olması imkansız maalesef, eğer gerçekse maçtan hemen sonra bunu söyleyip maçtan biraz sonra Cena ta**ağını büyüt karşıma gel demesi daha anlamsız. Yani gerçekçiliğe ket vurmuş diyebiliriz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: