PPV SummerSlam 2024 Spoiler | Punk vs. McIntyre

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ben hikaye anlatımından çok memnun kaldım, Rollins'in bu maça hakem olarak dahil olması yanlış mıydı? Yanlıştı evet ama bu rolde kullanılabilecek en iyi şekilde kullanmışlar. Bileklik dramasının işlenmesi çok güzeldi, Punk'ın onca şeyden sonra bir zaafiyetle kaybetmesi nüansı gerçekten çok güzeldi. WWE'de bu kadar derinliği olan hikayeLERin olması gözlerimi yaşartıyor, bu şovu izlerken büsbütün bir dizi izlemiş gibi hissettirdi. CM Punk'ın ring içi performansına gelecek olursak... Bunları zaten radyo yayınında da söylemiştik, dil yine 5 karış havadaydı o kadar spor mpor storylerine rağmen.

fetiborn41

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
200
Favori Güreşçi
Kevin Owens
Ben hikaye anlatımından çok memnun kaldım, Rollins'in bu maça hakem olarak dahil olması yanlış mıydı? Yanlıştı evet ama bu rolde kullanılabilecek en iyi şekilde kullanmışlar.
Bu da bence CM Punk'ın temize çıkamaması durumunda bir counter-measure olarak hazırlandı, sonrasında geri dönemeyip böyle bir şeye evirdiler. WM41'de Punk vs Rollins izlerken bunu mutlulukla yad edeceğimizden eminim ama şu an bir tık irite etti dediğin gibi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu da bence CM Punk'ın temize çıkamaması durumunda bir counter-measure olarak hazırlandı, sonrasında geri dönemeyip böyle bir şeye evirdiler. WM41'de Punk vs Rollins izlerken bunu mutlulukla yad edeceğimizden eminim ama şu an bir tık irite etti dediğin gibi.
CM Punk'ın temize çıkamama durumuyla alakası yok tamamen WM 41'e Punk vs. Rollins düşündükleri için yaptıkları bir şey bu. Hikayenin başlangıcında da Punk ve Rollins vardı, McIntyre da dahil olmuştu insanlar bunu unutuyor. Sonrasında Punk ve McIntyre birdenbire öyle bir noktaya geldiler ki insanlar Rollins'in bu hikayenin başındaki varlığını, WM 40 için aslında Punk vs. Rollins düşünüldüğünü falan unuttu. Bu feud Bad Blood'da biter, WM 41 için de Rollins v Punk'a doğru ilerlemeye başlarız.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
499
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Ben maçı herkesin aksine beğendim, yine de daha iyi olabilirdi fakat Punk'ın durumunu göz önüne aldığımızda yapacak bir şey yok.
Ben de beğendiğim zaten şu maç için beklentiyi asla yükseltmemek lazımdı. Yapabileceklerini yaptılar bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: