(SD Spoiler) Kimler Kimlerle Beraber

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,802
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ekran süresinden kısmak için Naomi'yi de çekip üçlüye bağlayacaklar feudu. Mantıklı geldi bana. Davenport'da UK tayfadandı galiba.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,802
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Naomi olmaz Charlotte olur Bianca'ya saldırır sonra diyelim biz de.
Naomi ile Davenport'un hazırda feudu vardı geçen hafta Naomi'ye halledersin onu falan çekmişti hatta Bianca ile Jade. Naomi katılır tayfaya ya bence.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Naomi ile Davenport'un hazırda feudu vardı geçen hafta Naomi'ye halledersin onu falan çekmişti hatta Bianca ile Jade. Naomi katılır tayfaya ya bence.
O da olabilir ama Bianca gözüyle bakıyorum olaya, ya Jade ya Charlotte ile WM'de maç yapacak bu kadın, Jade ile de programlara falan çıkıyorlar USA dışında bile, hani eküri oldu ikisi, dağıtamayacaklar gibime geliyor, o yüzden kafada çizdik hemen bunu.

Naomi tat kaçırıyor malesef.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,802
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
O da olabilir ama Bianca gözüyle bakıyorum olaya, ya Jade ya Charlotte ile WM'de maç yapacak bu kadın, Jade ile de programlara falan çıkıyorlar USA dışında bile, hani eküri oldu ikisi, dağıtamayacaklar gibime geliyor, o yüzden kafada çizdik hemen bunu.

Naomi tat kaçırıyor malesef.
Charlotte'un zıbam diye ana kemer potasına ineceğini tahmin ediyorum. Bianca için de dinlenme dönemi diyebiliriz şu sıralar için. Naomi'de böyle olacağını bile bile niye geldi anlamadık onu.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Charlotte'un zıbam diye ana kemer potasına ineceğini tahmin ediyorum. Bianca için de dinlenme dönemi diyebiliriz şu sıralar için. Naomi'de böyle olacağını bile bile niye geldi anlamadık onu.
Baba hemen olmaz ya bence, olmamalı yani. Benim yazdığım senaryo iyi oldu bence de seninki olur gibi haıshajsd.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: