Vince McMahon Michael Cole'a Sapıkça Şeyler Söylüyormuş

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,801
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black

“Yalan söylemeyeceğim, bana uygunsuz şeyler söylediği zamanlar oldu. Gösteriden sonra Gorilla'ya geri döner, yüzüne bakar ve ona 'bunun saçmalık olduğunu' söylerdim. Bunu yapmama saygı duydu. Sonraki birkaç yılda insanlar beni hala kabul etmediler çünkü beni Vince'in kuklası olarak gördüler. Ve sanırım bunların bir kısmı muhtemelen doğruydu.”​

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,212
PG Nakit
990
1
Michael Cole’un Vince’e laf söylemek hakkı yoktur çünkü kariyerini A’dan Z’ye ona borçlu. İnanılmaz kötü bir spiker olmasına rağmen sırf zayıf diye Kevin Kelly yerine seçilmesine Vince tek başına karar verdi. 30 sene olacak ve tüm spikerleri bu stereotipte, ruhsuz ve vasat altı, yetiştiren de Vince. O kadar kötü bir piyasa oluştu ki bugünlerde Cole’a da efsane ayağı çekiyor insanlar. Bu bence daha komik.

satriale

kralkaya
Konular
143
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
1
Michael Cole’un Vince’e laf söylemek hakkı yoktur çünkü kariyerini A’dan Z’ye ona borçlu. İnanılmaz kötü bir spiker olmasına rağmen sırf zayıf diye Kevin Kelly yerine seçilmesine Vince tek başına karar verdi. 30 sene olacak ve tüm spikerleri bu stereotipte, ruhsuz ve vasat altı, yetiştiren de Vince. O kadar kötü bir piyasa oluştu ki bugünlerde Cole’a da efsane ayağı çekiyor insanlar. Bu bence daha komik.
Kevin Kelly röportajlarda daha ciddi duruyordu ayrıca. Cole diğer güreşçilerin yanında çok tıfıl ve çocuk gibi kalıyordu. O silah segmentinde Cole'un olduğunu düşünsek diyeceği max şey omg olurdu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: