AEW İle Sözleşme Yenilemesi Beklenen İsim

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,826
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
AEW dışında herhangi bir yerde yapamaz zaten. Hoştur ki AEW'da da ME seviyesi olamaz hiçbir zaman. O saçma dans hareketinden kurtulması lazım ciddiye alınması için.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
AEW dışında herhangi bir yerde yapamaz zaten. Hoştur ki AEW'da da ME seviyesi olamaz hiçbir zaman. O saçma dans hareketinden kurtulması lazım ciddiye alınması için.
Ben hele son Ethan Page hamlesinden sonra kendisine NXT'de hatta çok yüksek bir konumda olmasa da ana kadroda kendine yer edinebileceğini düşünüyorum. Özellikle AEW'dan fazla değer göreceği kesin.

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,826
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ben hele son Ethan Page hamlesinden sonra kendisine NXT'de hatta çok yüksek bir konumda olmasa da ana kadroda kendine yer edinebileceğini düşünüyorum. Özellikle AEW'dan fazla değer göreceği kesin.
Ethan Page'in bir karizması, oyunculuğu ve mikrofonu var. Ben Garcia'da bunların hiçbirini görmedim baktığım zamanlarda. AEW'da dönünce MJF ile büyük feuda girecek muhtemelen Garcia. WWE ona böyle bir hikaye NXT'de de ana kadroda da vermez.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Ethan Page'in bir karizması, oyunculuğu ve mikrofonu var. Ben Garcia'da bunların hiçbirini görmedim baktığım zamanlarda. AEW'da dönünce MJF ile büyük feuda girecek muhtemelen Garcia. WWE ona böyle bir hikaye NXT'de de ana kadroda da vermez.
Ben MJF öncesi bu yıl yaptığı şaklabanlıklardan bahsettim aslında. Adam 3-4 hafta sadece squash maçlarına çıkıp kazanınca mal mal dans ederek şovlara çıktı. MJF rekabetinden sonra yine aynı duruma düşecekse AEW'da da bir baltaya sap olamayacak gibi duruyor.

Akashi

the front man
Konular
634
Beğeni sayısı
1,826
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Liv Morgan
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ben MJF öncesi bu yıl yaptığı şaklabanlıklardan bahsettim aslında. Adam 3-4 hafta sadece squash maçlarına çıkıp kazanınca mal mal dans ederek şovlara çıktı. MJF rekabetinden sonra yine aynı duruma düşecekse AEW'da da bir baltaya sap olamayacak gibi duruyor.
Ben de bu iyi günleri diye düşünüp öyle demiştim. AEW'da da çok bayılmıyorum Garcia'ya zaten. WWE ya da herhangi bir güreş şirketinde de farklı bir durum olmaz bir karakter edinmediği sürece.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
161
Beğeni sayısı
2,216
PG Nakit
990
1
WWE’den gitti zaten. Tam anlamı ile PGW güreşçisi Garcia. Sarmaz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: