RPG Karanlık Zafer

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
33
Beğeni sayısı
511
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
"Ogentroost"

Entrance-2-2.gif

Stage kısmında bir anda Malakai Black beliriyor.

Entrance-2-3.gif

Malakai Black ağır adımlar ile ringe doğru yürüyor.

Entrance-3-1.gif

Malakai Black karanlıkta ringe giriyor ve köşeye çıktığında ışıklar onun üstüne yaranıyor.
Yüzündeki maskesiyle etrafa göz gezdiriyor.

Entrance-4-2.gif

Malakai Black köşeden inip ringin ortasında tauntunu yapıyor ve maskesini çıkartıyor.

Promo-1.gif

Görevliden bir mikrofon alıp, konuşmaya başlıyor.

Malakai Black:
Jimmy Uso ve Solo Sikoa… Herkes sizin büyük zaferlerinizi, aile bağlarınızı ve gücünüzü konuşuyor. Ancak geçtiğimiz şovda gördüğünüz gibi, benimle yüzleştiğinizde o gücünüzün bir anlamı kalmadı. Sizler sadece sıradan gölgelerden ibaretsiniz, ben ise karanlığın ta kendisiyim. Uzun süredir bu karanlıkta gizlendim. İçimdeki canavarı serbest bırakmak için doğru zamanı bekledim. Ve şimdi, o an geldi. SummerSlam'de yapılacak Fatal-4-Way maçı… PGW Pure Championship için savaşacağız. Sizleri yendim, şimdi ise sırada kim olursa olsun, o ringde karşıma çıkacak herkesin kaderi aynı olacak. Onları da tek tek yenip kemeri belime takacağım. Benim hikayem, bir savaşçının hikayesidir. NOW'dan bu yana, içimdeki karanlık gücün ortaya çıkması için uygun bir zemini bekledim. Şimdi her şey yerine oturuyor. Bütün taşlar yerli yerine oturuyor. Geçmişte, birçok zorlukla karşılaştım, birçok düşmanla yüzleştim. Ama her seferinde karanlık benimleydi. O karanlık, bana güç verdi. Ve şimdi, bu gücü sizlere karşı kullanacağım.

Promo-2.gif

Benim için bu sadece bir maç değil, bu bir zafer hikayesinin başlangıcı. İçimdeki karanlık, benim gücüm. Bu karanlık, SummerSlam'de her şeyi ve herkesi yutacak. Rakiplerim kim olursa olsun, hepsinin sonu gelecek. Çünkü benim karşımda duran herkes, bu karanlıkta kaybolacak. SummerSlam'de, o ringde kimler olursa olsun, onların korkularıyla yüzleşecekleri an gelecek. Ben, Malakai Black, karanlığın temsilcisiyim. İçimdeki canavar, her birinizi yutmaya hazır. Sizi o ringde bekliyorum. Orada, içimdeki karanlığın gerçek gücünü göreceksiniz. Kim olursanız olun, ne kadar güçlü olduğunuzu düşünürseniz düşünün, benim karşımda hepsinin bir önemi yok.

Bu karanlık, sizin sonunuz olacak.

tumblr-d0795f2a425f560b414fdfc246137b2a-b86ddf5d-400.gif

Malakai Black elindeki mikrofonu yere fırlatır ve ardından ringi terk eder.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: