Promo Çeviri | "Her Şeyimi Verdim, Ama Onu Seçtiler"

Bulletproof

#uncensored
Konular
160
Beğeni sayısı
308
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1

['Hangman' Adam Page, Owen Hart Foundation Turnuvası yarı-finallerinde Jay White'ı mağlup ettikten sonra bir elinde kemeriyle kanlar içinde arka alanda yürüyor.]

Adam Page: "Dedim size. Hı? Dedim size. Demedim mi? Bendeki her şeyi-- HER ŞEYİ alsa da bu turnuvayı kazanırım! Kanımı dökerdim, dökeceğimi biliyorsunuz. Bunu bin kereden fazla yapmıştım. Muhtemelen binlerce defa daha yapacağım. ONDAN onu almak ve dünyasını yakıp yıkmak için her bir damlayı akıtacağım. O [Swerve Strickland] evime zorla girdi. O BENİM AİLEMİ TEHDİT ETTİ! [Page, kemeriyle çevredeki kutulara vuruyor.] Ayrılmak-- evimizden ayrılmak zorunda kaldık. Bunun bana ne yaşattığını anlıyor musunuz?! Ve bunun için asla bedel ödemedi! Bunun için asla bedel ödemedi ve onlar onu bu yüzden sevdiler! Onlara sahip olduğum her şeyi verdim! Onlara sahip olduğum her lanet şeyi verdim ve onlar onu seçtiler. Onu seçtiler.

Ve sırada Bryan Danielson var. Daha önceki maçlarımız 1-1-1, Bryan. Ve sana bunu diyebilirim: önceki bu üç karşılaşmamızda, asla... asla hırslı... asla böyle hırslı değildim. Şu an tamamen farklı şeylerden dolayı hırslıyım. Asla şu an olduğum kadar hırslanmamıştım, beni anlıyor musun? Buna adalet diyebilirsin, nefret diyebilirsin, ne diyeceğin s**mde değil... ama elimde kalan tek şey bu. Seni mahvedeceğim. Seni diri diri yakacağım. Senden geriye hiçbir şey kalmayacak. Ve işim bittiğinde, sahip olduğumuz en büyük sahnede, 'senin' için geliyorum. 'Senin' için geliyorum." [Page döner ve gider.]​

06.07.2024

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: