Sami Zayn'ın Ömrünün Sonuna Kadar Kemeri Tutmasını İsteyen Kaç Kişiyiz?

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
30
Beğeni sayısı
483
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Sami'den hızlı bıkıyoruz ya. Bron gibi cengaverler seyir zevkimizi yukarı taşıyacaktır.

Harcayın Sami'mi harcayın, geldiği ilk günden beri harcayın.. İlk NXT Championship serüveni de KO'yu getirene kadardı zaten.. Adam şampiyon olduğu gibi KO geldi sakatladı gitti, döndüğünde kemeri aldılar elinden.

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,073
Beğeni sayısı
1,588
PG Nakit
385
1
Harcayın Sami'mi harcayın, geldiği ilk günden beri harcayın.. İlk NXT Championship serüveni de KO'yu getirene kadardı zaten.. Adam şampiyon olduğu gibi KO geldi sakatladı gitti, döndüğünde kemeri aldılar elinden.
Ya harcamak değil de zaten çok görmedik mi Sami'yi? E altınları da aldı doladı beline yetmez mi kardeşim artık yahu?

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
30
Beğeni sayısı
483
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Ya harcamak değil de zaten çok görmedik mi Sami'yi? E altınları da aldı doladı beline yetmez mi kardeşim artık yahu?

Niye daha World Heavyweight veya Undisputed WWE olarak görmedim ben kendisini? USA kemeri var daha.. 🤔

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,141
Beğeni sayısı
4,021
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sami'den hızlı bıkıyoruz ya. Bron gibi cengaverler seyir zevkimizi yukarı taşıyacaktır.
Ben Sami’den memnuniyetsiz değilim bu arada, süper geçiş şampiyonluğu yapıyor şu an. Ama Bron Breakker gibi bir adamım varken kemeri tabii ki ona veririm.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: