Summerslam'e Giderken Build-Up'lardan Memnun Musunuz?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,142
Beğeni sayısı
4,021
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
20240717_SSlam_CodySolo_FC_Date--56d38776b228e9bb60096e4905f94fb3.jpg

Summerslam'e 1.5 hafta, yani 2 RAW - 2 SD olmak üzere toplam 4 haftalık şov uzaklıktayız an itibariyle. İki brand için ayrı ayrı değerlendirme yaptığımızda şova pek bir süre kalmadığı aşikar. Peki siz Summerslam'e gidilen bu yolda duyurulan maçlara ilişkin oluşan senaryolardan ve gidişatlarından memnun musunuz? Ben çoğu hikayede, senaryoda biraz kısırlık seziyorum çünkü ve şu an ön planda olan hemen hemen hiçbir hikaye bana kendini izletmiyor. Sorun bende mi, yoksa forum ahalisi de mi benimle aynı görüşte bunu öğrenmek istedim açıkçası. Bu konu altında bunu tartışabilir, bir şeyler iyi gitmiyorsa nasıl daha iyi hale getirilebilir bunların önerisini konu altında belirtebiliriz.​

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
360
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Doğru düzgün işlenen tek feud Liv vs. Rhea fakat o da ilgi çekici bir maç değil. Punk vs. Drew ve Reigns'in olası dönüşü dışında bence insanı heyecanlandıracak bir şov değil. Fakat duyurulan maçların hepsinin ring içi açısından ortalama üstü maçlar olmasına da çok şaşırmam.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,801
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
KINGPARATOR Cody'i taşımaktan fıtık oldu feudda. Umarım bir sürpriz olur da kemeri alır Reigns vs Solo'yu kemerli izleriz. Punk vs Drew güzeldi de Seth'i katmayacaklardı. Liv vs Rhea'da fena gitmiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: