PPV TNA Slammiversary 2024 Tartışma Konusu

Bulletproof

#uncensored
Konular
160
Beğeni sayısı
308
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
tna-wrestling-slammiversary-logo.jpg

Four Way Maç
Tasha Steelz def. Faby Apache & Gisele Shaw & Xia Brookside (6:37)

Tekli Maç
KUSHIDA def. Rich Swann (6:46)

TNA Knockouts World Tag Team Kemer Maçı
The Malisha (Alisha Edwards & Masha Slamovich) (c) def. Spitfire (Dani Luna & Jody Threat) (8:47)

Tekli Maç
Eric Young def. Hammerstone (5:28)

Singles Match
Matt Hardy def. JDC (4:38)

TNA World Tag Team Kemer Maçı
ABC (Ace Austin & Chris Bey) def. The System (Brian Myers & Eddie Edwards) (w/Alisha Edwards) (c) (16:41) - KEMER DEĞİŞİKLİĞİ !!!

Tekli Maç

Mike Santana def. Jake Something (11:35)

Altılı Takım Maçı
The Rascalz (Trey Miguel, Wes Lee & Zachary Wentz) def. No Quarter Catch Crew (Charlie Dempsey, Myles Borne & Tavion Heights) (14:07)

TNA Digital Media Kemeri / International Heavyweight Kemeri için Montreal Street Fight
PCO def. AJ Francis (w/Josh Bishop, Rich Swann & Smoke DZA) (c) (13:45) - KEMER DEĞİŞİKLİĞİ !!!

TNA Knockouts World Kemer Maçı

Jordynne Grace (c) def. Ash By Elegance (w/George Iceman) (12:10)

TNA X-Division Kemer Maçı
Mike Bailey def. Mustafa Ali (w/Campaign Singh) (c) (20:30) - KEMER DEĞİŞİKLİĞİ !!!

TNA World Kemeri için Six Way Elimination Maçı

Nic Nemeth def. Moose (c) and Frankie Kazarian and Joe Hendry and Josh Alexander and Steve Maclin (30:55) - KEMER DEĞİŞİKLİĞİ !!!

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
23
Beğeni sayısı
227
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Sonuçlar gayet okeydi, Main Event'te Hendry'nin almaması bariz gibiydi ben bu kadar erken elenmesine şaşırdım. NXT'nin kancayı taktığı adama ana kemeri vermezlerdi. Alexander'ın heel turn'üne çok mantık yürütemedim sadece. Kazarian Nemeth feudunu tahmin ettiğimden bu kemer ikiliye gitmez diyordum ancak bu feudu kemerle yapacaklar demekki. Tam gaz TNA takip etmeye devam

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,073
Beğeni sayısı
1,588
PG Nakit
385
1
Nemeth hakkını almış. TNA serüvenini tam bilmiyorum ama WWE sonrasında NJPW dahil farklı şirketlerde 2-3 kemer toplamıştı herhalde. Umarım devamı gelir.

Matt Hardy de galibiyet almış. Tek sevinen bizizdir...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: